Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na dovolenku s Kaliňákovým ESOm

19.07.2016 | Xénia Makarová

Diskusia (1 reakcia)

22.07.2016 | hulo11

Takže podľa Vašej skúsenosti, keď ste prišli, bolo rozdaných 23 časeniek a otvorených 10 okienok. V supermarkete tiež neotvoria ďalšie pokladne, keď pred tými otvorenými čakajú len po 2-3 ľudia. Chýba podstatná informácia, ako dlho ste čakali, kým ste prišli na rad? Ako dlho čakali ľudia pri Vašej druhej "investigatívnej" návšteve počas obeda? Navyše dieťa sa mohlo zabaviť v sklom oddelenom kútiku a nerevalo na chodbe/v čakárni, mali ste kde zaparkovať a pri čakaní si kam sadnúť. Keď ste prišli na rad, vybavili Vás rýchlo a profesionálne. Podľa popísaného sa mi tá reforma celkom pozdáva.

...na rozdiel od "reformy" ÚPSVaR v L. Mikuláši, kde minulý rok komplet premiešali úradníkom prácu a agendu. Tam človek po zmene "vybavil" všetko na jednom mieste u "svojho" úradníka prideleného abecedene podľa priezviska. Super. Nezamestnaní spoluobčania premiešaní s rodičmi vybavujúcimi papiere pri narodení dieťaťa natlačení v úzkej hlučnej páchnucej chodbe. A úradníci netušiaci, aké všetky papiere a ako majú "po novom" vypisovať a aké doklady a tlačivá k tomu majú požadovať. Takže zháňali kolegov, ktorí mali danú časť agendy pred zmenou a pýtali radu... a by som nezabudol, zaparkovať pred úradom je mission impossible, za úradom poloprázdne parkovisko je len pre úradníkov. Ako dlho som vtedy čakal, si už nespomínam, vymýšľať si nebudem.

Xénia Makarová

Xénia Makarová
  • Počet článkov: 4
  • Priemerná čítanosť: 2971
  • Priemerná diskutovanosť: 2
  • RSS blogu

O blogu

Reportérka TRENDU.