Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pojem Czechoslovakia kedysi niečo znamenal

13.07.2012 | Pavel Sibyla

Diskusia (9 reakcií)

13.07.2012 | miroslav ocenas

Chlapi držím vám palce. Dobre sa to číta, že stále existuje dosť nadšencov, ktorí chcú niečo po sebe hodnotné zanechať. Kde je vôľa, tam je cesta. Vďaka a veľa úspechov.

13.07.2012 | Aeneas

Keby Slovensko malo viac zanietených ludí, ktorí chcú prezentovat nielen seba ale aj krajinu vo svete, tak by sme boli konecne známy posvete... drzim palce chalanom

14.07.2012 | tono.hajduk

Palec hore ... poznamky o lakomich oligarchoch a hokejistoch so zakladnym vzdelanim pobavili ... problem slovakov je, ze nemaju schopnost identifikovat, co je dobre a ma hodnotu aj ked to maju pod nosom...

16.07.2012 | destruct

Jste chudáčci no, že si všechno vaše přivlastňujeme a že jste vlastně ve všem nejlepší... Ten co pokládal otázky je zakomplexovanej vidlák odněkud z Tater. Ty designéři jasně řekli, že Slováky všechno učili Češi. Jak by mohli Slováci sami něco vytvořit, když po válce teprve poznávali základy evropských civilizačních návyků. Společnej stát pro vás byl dar z nebes, tečka.

16.07.2012 | Paľo Sibyla

No, veď to. A k tomu ešte aj ten hokej. Ale, že bol pre nás spoločný štát dar z nebies, na tom by som sa s Vami zhodol.

16.07.2012 | hektor23

No vidis, vas zo stredoveku vytiahli Nemci, nas zas vy, dnes zas my posielame prachy na zachranu nemeckych bank a bludny kruh sa uzatvara.

17.07.2012 | FB

Ja, Vladimír
..........................

Vladimír: Počkaj, počkaj, volá mi absolútny duch.
Ticho..ticho.
Vladimír: Počúvaj ma, slávnostne vyhlasujem, že moje tisícročné úsilie o svojbytnosť sa naplnilo.
Uznávam tvoje právo na sebaurčenie, aj jej aj jeho aj jeho.

V tejto historickej chvíli touto deklaráciou vyhlasujem svoju zvrchovanosť ako základ suverénnej existencie mňa.

Václav: Jistě, ja to taky vyhlašuju, slávnostně.

Vladimír: Tak dobre.
..................................
Bratislava 17. júl 1992

17.07.2012 | masmojecislo

Ano kedysi sme nieco znamenali a boli sme najlepsie fungujucim statom socialistickeho bloku, kde vsetko fungovalo a ludia mohli solidne zit bez akychkolvek dlhov.
Mali sme vlastne a sebestacne polnohospodarstvo, potravinarstvo, priemysel, fungovalo skolstvo, zdravotnictvo, mali sme armadu pred ktorou bol rešpekt (dnes je zrusena - bez techniky) vybudovali sa cesty, sídliská, dediny, obcianska vybavenost, úrady, fabriky, ...., fungoval tu vlastny vyskum a vyvoj, ... vlastne vsetko co tu vidiet aj to co uz bolo davno za poslednych 22 rokov tejto zlocineckej mafianskej pseudoslobody a pseudodemokracie rozkradnute, znicene alebo vypredane do imperialistickych kolonialnych zapadniarskych transnacionalnych pazúrov.

Po 20 rokoch rozkradania a likvidacie fungujuceho hospodarstva a celej spolocnosti sme dnes uz iba Protektoratom a Novodobou koloniu imperialistickeho kapitalistickeho kolonialneho Zapadu.
Zapad nas podvodom a vymyvanim mozgov o nejakej fiktivnej "slobode a demokracii" ukradol z pod sfery vplyvu Sovietskeho zvazu, uplne nas hospodarsky, politicky a kulturne pohltil a ovladol, spravil si z nas koloniu, odbytisko svojho haraburdia, drzavu lacnych otrokov do svojich montovanych hal postavenych na urodnej polnohospodarskej pode, zisky celkovo v 10-kach miliard Sk rocne z nasich prirodzenych monopolov a strategickych podnikov, tomuto "pseudostatu" v rozpocte chybaju lebo tecu na Zapad na ucty nasich kolonialnych panov a tento pseudostatik sa musi zadlzovat, kazdy statny rozpocet je vysoko deficitny a neustale z roka na rok pre zisky z nasich zlatych sliepok tecuce na zapad, sa prehlbuje statny dlh a stavame sa uz aj coraz vacsimi dlhovymi otrokmi globalnych bank a nadnarodneho kapitalu.

Pracujuci clovek sa za vyse 20 rokov po zniceni socializmu stal lacnym otrokom nadnarodnemu kapitalu vo vlastnej krajine za 1/5-inove mzdy a svetove zapadniarske ceny tovarov, ktore su skoro vsetky dovazane zo Zapadu.
Slovensko uz dnes neznamena nic a je celemu svetu na smiech.
Stalo sa ukazkovym symbolom bezmocnej, totalne podmanenej, ovladnutej, rozkradnutej a vykoristovanej Novodobej Kolonie Zapadu, Imperialistickeho a kolonialneho Protektorátu.

Onedlho odovzda posledne zvysky "moci" a "suverenity" do Bruselu a ak sa EU-zlepenec nerozpadne tak tento narod po pohlteni EUSSR nacisto po par generaciach zanikne.

17.07.2012 | masmojecislo

Pojem Czechoslovakia kedysi niečo znamenal, no pojem Slovakia dnes uz vo svete neznamena nic a je celemu kolonialnemu imperialistickemu zapadu na posmech.

Vyrobené na Slovensku

Vyrobené na Slovensku
  • Počet článkov: 7
  • Priemerná čítanosť: 5573
  • Priemerná diskutovanosť: 15
  • RSS blogu

O blogu

Takmer všetko na tému nation branding.