Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Podporuje Bajan bratov mrakodrap?

16.04.2013 | Transparency International Slovensko

Diskusia (2 reakcie)

16.04.2013 | Agát4

Táto situácia ma neprekvapuje. Očakával som, že po znovuzvolení Bajana za starostu začne v Petržalke stavebný ruch, v tom má Bajan už vychodené chodníčky. Ale na vine sú aj Petržalčania. V čase volieb mala Petržalka 105 763 obyvateľov a Bajanovi stačilo na zvolenie 7635 hlasov (7,2%). Treba chodiť v voľbám a nedeávať nehodným ďalšie príležitosti. Dodatočne sa ťažko niečo hasí.

Už postavenie obrovskej budovy pri Auparku (tiež v tom lieta Bajan) spôsobilo zatienenie veľkej časti Sadu J. Kráľa. Ďalšia vysoká budova sa vybudovala na druhej strane, pri bývalom futbalovom štadióne. Postavenie ďalšej vysokej budovy úplne zmení svetelné a ventilačné pomery v parku. Stromy sú tiež živé bytosti, ktoré uspôsobili svoj vývoj pomerom, ktoré v parku vládli desaťročia. Teraz sa to zmení a park sa stane dvorom, obklopeným vysokými budovami a spokojnými Bajanovcami. Poslancom MČ zato ponúkne ústupky v ich kšeftoch.

16.04.2013 | protoplan1

No a práve v tej vysokej budove pri bývalom štadióne býva autor blogu.

TransparencyBlog

TransparencyBlog
  • Počet článkov: 86
  • Priemerná čítanosť: 3357
  • Priemerná diskutovanosť: 2
  • RSS blogu

O blogu

Transparency International Slovensko (TIS) je národnou pobočkou medzinárodnej mimovládnej neziskovej organizácie Transparency International zameranej na problémy transparentnosti a korupcie na medzinárodnej a národnej úrovni. TIS pôsobí na Slovensku od septembra 1998 a zameriava sa predovšetkým na otázky spojené s korupciou vo verejnom sektore Slovenska, a to na centrálnej aj decentralizovanej úrovni správy vecí verejných. Hlavnými cieľmi TIS je presadzovanie transparentnosti, dôvery a zodpovednosti vo verejnom sektore na Slovensku.