Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nie je viazanosť ako viazanosť

18.03.2014 | Stanislav Kovalík

Diskusia (2 reakcie)

19.03.2014 | hulo11

Asi by to chcelo osvetu. Čo je dodávateľ elektriny, čo je distribučná spoločnosť? A ako sa mi skomplikuje život(napr. zmena tarify, rekonštrukcia el. prípojky, riešenie reklamácií, zriadenie nového odberného miesta), ak to nebude rovnaká firma? Koho kedy kontaktovať a nebudú si prehadzovať zodpovednosť?

23.03.2014 | samorost

zase je to o monopolech a jejich kupovani zakonu k obrazu svemu.
---
V zasade je to stejne, jako v politice.
Ti co sedi a cekaji na zazrak, tak ti maji smolu. Ti co hledaji, jsou imiciativni, ti maji velkou vyhodu a profit. Ja jsem zmenil uz trikrat dodavatele elektriny a plynu a usetril jsem stovky Eur. Pokud narazim na smouvyu, kde jsou jednostranne nevyhodne podminky, tak je poslu do haje zeleneho. Staci se juen zeptat na moznost zmeny predkladane smlouvy a hned vite, ci je to seriozne nebo ne.
Kyby takto postupovali vsechny ovce, tak by smejdi nemeli sanci.

Stanislav Kovalík

Stanislav Kovalík
  • Počet článkov: 2
  • Priemerná čítanosť: 981
  • Priemerná diskutovanosť: 11
  • RSS blogu

O blogu

Už vyše 10 rokov pôsobím v energetike a so záujmom sledujem dramatický vývoj v tomto odvetví. Vždy sa snažím hľadať odpovede napríklad aj na tieto otázky: Aký je dopad zmien na naše účty doma? Ako to ovplyvní konkurencieschopnosť celej Únie a v rámci nej aj našej malej krajiny? Obnovia sa trhové mechanizmy alebo sa posilní regulácia? Za akú cenu a kto zaplatí záverečný účet?