Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Keď nám ubrali voľbu menšieho zla.

25.03.2014 | Stanislav Biroš

Diskusia (16 reakcií)

25.03.2014 | libertarian

"Keď nám ubrali voľbu menšieho zla."
- hluposť. Aspon 60% slovákov má možnosť voliť DOBRO, takže nepotrebuje menšie zlo. Fico je DOBRO pre voličov smeru, pre KDHákov, pre časť tých matovičovcov, ...... takže nech volia dobro.
Ak bol SMER pre všetkých tých DOBROm predtým, už nie je dobrý fico pre nich teraz ? Ved fico je ten istý.
Ak nie je Kiska aspon tým menším zlom pre autora článku, tak je pre neho fico vlastne dobrý.

25.03.2014 | libertarian

"Správanie štátu a jeho zložiek ako rozšafného hospodára"
- uff.... To je pojem "rozšafný hospodár" novým pomenovaním pre rozkrádanie štátneho majetku ?

To je ako nazvať vraha "rozšafný liečiteľ".

25.03.2014 | Moral Revival

Ja nechápem tú úchylku Slovákov, byť vo vlastnej vlasti za *******, čo sa nechajú sprosto klamať, okrádať a ohlupovať. Nechápem tú ochotu byť otrokmi pre "správne" naSmerovaných. Zrazu keď máme voľbu tak sa jej zľakneme a hľadáme do úmoru hlúpejšie a hlúpejšie výhovorky prečo neurobiť rázny krok a povedať DOSŤ. Na alternatívu, že po voľbe prezidenta sa mi bude chcieť grcať som pripravený (aspoň si to myslím). Nebudem živiť a nenechám sa zdierať červenou čvargou!!! Autor by sa mal zamyslieť či má všetkých pokope, rovnako ako kopa akožeosobností: Hossa, Škrteľ, Korec, Jakubisko atď...fuj

26.03.2014 | libertarian

Tí naSmerovaní si nemyslia, že sú vo vlastnej vlasti za *******. Oni su také rôzne skupiny :
- niektorí si myslia, ako perfektne z toho ryžujú, aké je to výhodné žiť z peňazí bohatých. A nevidia, že aj oni sú iba zdieraní.
- niektorí iba zúfalo dúfajú, že On ich zachráni z ich biedy
- malá časť z nich na tom výborne zarába

No, a autor blogu je divný, jeho náznaky ťažko pochopiť. A domáha sa menšieho zla, keď má k dispozícii väčšie.

26.03.2014 | Jozef321

Tebe je milejsi dobry Dzurinda, ktory robil Kladivo pentakom ako premier SR, ze?
Ale jaky si ty inteligentny!

26.03.2014 | Šim Panz

Neplac. Ako smolko mas byt podla definicie ten vzorny, cistotny a nadavky nepoznajuci clen nasej spolocnosti. V manuali brigadnika nemas ani slova o vulgarizmoch.

26.03.2014 | Moral Revival

Áaaa zo súmračníka Dzeržinského je Šim Panz. Nie až taká veľka premena. Zaujímavé ako sa v mojom príspevku postupne nachádzate. :-)))

26.03.2014 | Stanislav Biroš

Ahoj,

vďaka za príspevok. Donútil si ma prečítať článok viac krát, ale nenašiel som spojenie kde by som blahorečil p. Fica. Ale myslím, že tá polarita o ktorej píšem je presne v duchu porekadla: nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ. A tým že mám svoj názor, a neblahorečím Kisku, neznamená to že podporujem Fica.

26.03.2014 | Moral Revival

Ahoj ,
toto napovie veľa, citujem:" alebo človek, ktorý jeho vlastný filantropický projekt zneužil na svoju kandidatúru. Niekedy mám pocit, že hodiť si korunou je v tejto chvíli je jediným riešením"
A teraz mi vysvetli, čo je znevažujúce (ked píšeš o zneužití) na prirodzenom popude konať okolo seba dobro, keď vidíš aká špina všade je?
Vieš, že základnou črtou špinavej štbácko-komunistickej stratégie je zneisťovanie a šírenie pochybností? Nie? Tak práve si to urobil. Preto môj príspevok v takomto duchu. Ja mám to štastie, že viem kto je môj nepriataľ a kto priateľ. Tvoja rovnica neplatí na každého.
A hodiť si korunou v tejto chvíli je jediným riešením? Tak to si práve dehonestoval túžbu stoviek tisíc Slovákov po krajine a jej reprezentantoch, na ktorú(ktorých) by mohli byť hrdý!!! Alebo sme už fakt tak morálne hlboko v ........, že nám na tom nezáleží?

26.03.2014 | chrto

Dosť povrchné a dosť "slovenské" - vyčítať Kiskovi že "zneužil" na kampaň svoj vlastný projekt. Veď sa nepatrí byť úspešný a ešte sa aj pochváliť. Pred 50 rokmi išli do funkcií "poctiví chudobní robotníci a roľníci" - takto si autor predstavuje dobrého kandidáta?

26.03.2014 | Libor Bešenyi

Kisku som sledoval este pred politickymi ambiciami a je to len vecou vasho nastavenia. Ja nevolim mensie zlo a volim Kisku s kludnym spankom. A tie kecy o zneuzivani charity su dost ubohe. Je to nieco comu sa venoval a keby sa uchadzal o zamestnanie, urcite by to tiez spomenul v CV a pri pohovore.

26.03.2014 | mtom

Chcela by som vyjadrit suhlas s autorom clanku,sme v slepej ulicke. Ja mam len tu vyhodu,ze som v zahranici. Ak nahodou vyhra premier Fico,verim,ze novym bude pan Madaric. Pan Kiska by mal len vediet,ze ked komunikuje na verejnosti tak Fico nie je Fico, ale ho ma oslovovat premier Fico...no konecne bude moratorium a klud...

26.03.2014 | Moral Revival

Tak veru, niektorí sú v slepej a niektorí aj v slepej aj v hluchej.

26.03.2014 | OliWer

Mozeme tento prispevok chapat ako oficialny nazor SMER-SD? Pan Madaric si to v predvolebnych sotoch s premierom Ficom odmakal, takze fukciu by dostal zasluzene.

26.03.2014 | OliWer

Caro nechceneho: popri fukcii si Madaric zasluzi aj funkciu :-)

28.03.2014 | ari2

Taký málo objektívny článok tu už dávno nebol.
Škoda plytvať slovami.

Ale ak naozaj nevidíš do vecí a chcel by si, tu je zopár argumentov, aby si si nemusel hádzať korunou.

http://boriskacani....

Stanislav Biroš

Stanislav Biroš
  • Počet článkov: 4
  • Priemerná čítanosť: 766
  • Priemerná diskutovanosť: 5
  • RSS blogu

O blogu

Správanie štátu a jeho zložiek ako rozšafného hospodára, podozrivé obstarávania a nominácie je to, čo nás nesmie nechať rezignovanými.