Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Je investičné zlato dobrá investícia?

19.09.2017 | Slavomir Fogaš

Diskusia (5 reakcií)

19.09.2017 | libertarian

Blog hovorí pravdu a fakty.

Lenže od blogera :
"Pracujem v GoldSafe a.s. a Zlaté sporenie a.s."
to mnohí nebudú brať vážne. Ale to je ich vec.

Takže aj diskusia je zbytočná. Vopred jasná.

19.09.2017 | Truhlik999

pekny a zda sa, ze aj pravdivy clanok.

Zlato je nositelom hodnoty.
Bodka.

Osobne o sto rokov radsej vykopem na zahrade zlatu tehlu ako kufor plny plesnivych €..

20.09.2017 | oko

ano, boli tu mnohokrat zjavne zle blogy na temu zlato ako investicia.
v tomto tu vidim prvy rozpor - investicne zlato potrebujem rozumne uskladnit. ani zakopat na zahrade, ako tu niekto pise, ani stale nosit so sebou ako zubnu protezu.
takze bud risknem s nenulovou pravdepodobnostou, ze on z nejakeho dovodu pridem, alebo od cias Rima dodnes ma jeho uskladnenie vyjde na hodnotu mnohych luxusnych oblekov.
druhy rozpor autor este pravdepodobne bude dalej riesit. Zlato sa na rozdiel od pody, domu, kukurice, auta, zbrane, atd neda na takmer nic vyuzit. najma nie vo chvili, ked naozaj potrebujes zeleznu (a nie zlatu) rezervu.
ale uznavam, ze je to vzdy lepsi nastroj na ulozenie uspor, nez bitcoin.

20.09.2017 | chr

Dobrý a pravdivý článok. Môžem potvrdiť z osobnej skúsenosti . Celé je to ako ktosi na blogu napísal ..." v histórii sa neustále opakuje situácia , akú zažívali židia pred a počas druhej svetovej vojny. Keď si z minúty na minútu musíte zbaliť niečo a ujsť pred fyzickou likvidáciou. Riešiť čo je nevyhnutné na prežitie. Hádajte čo je to ? Čo sa da v celom svete zameniť za hocijakú menu ...... Trochu morbídny príklad ale mne pripomenul , že v súčasnom svete asi budem potrebovať mať neustále pripravený takýto záchranný balíček prvej pomoci na prežitie mňa a mojich blízkych . Tak som si ho teda spravil . Pravda je tiež taká , že v zlate vám zemiaky nevyrastú. Túto dilemu si bude musieť každý vyriešiť sám . A predpokladám , že väčšina ju riešiť nebude , alebo nemôže . Ospravedlňujem sa ak som niekoho nahneval .

20.09.2017 | mudrcko

velmi dobre a mudro napisane

Slavomír Fogaš

Slavomír Fogaš
  • Počet článkov: 10
  • Priemerná čítanosť: 5998
  • Priemerná diskutovanosť: 19
  • RSS blogu

O bloguMám jednoduchý cieľ – trošku „rozpitvať“ témy ekonómie a financií, použiť sedliacky rozum a pripraviť jednoduché „menu v slovenčine". Príjemné čítanie.Absolvet Ekonomickej univerzity Bratislava. Od roku 2009 sa profesne venujem investičnému zlatu a drahým kovom. Viac na  investicnezlato.sk alebo zlatesporenie.sk .