Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kto zvyšuje ceny potravín, prehráva voľby

15.10.2018 | Silvia Hallová

Diskusia (2 reakcie)

18.10.2018 | libertarian

"aby sa poslanci zamysleli nad návrhom tohto zákona a dobre si zvážili, či ho podporia svojím „áno“ a prispejú tak k zvyšovaniu cien potravín všetkým Slovákom."

de-bilní ovčania vôbec nepochopia, že zdraženie spôsobili ich milovaní politici. Ovčania budú pindať na obchodníkov. A politici budú populárni - ako vydr_bali s obchodníkmi.
Ovčania sú de-bili. A preto musia aj budú trpieť.

19.10.2018 | chr

Pani Hallová.

Vaše tvrdenie je síce pekné ale určite to neplatí pre súčasnú vládnu garnitúru . Nebohý Pašiak vám to vysvetlil stručne a jasne ." Vyhraj voľby a môžeš všetko" . A táto vládna garnitúra sa toho drží zubami nechtami . A kedže sme na zlodejsku a nám bude ešte dlho trvať kým sa zobudíme , aby sme zistili , že svet je niekde inde , tak vaše konštatovanie znie ako sranda. Stačí , keď pôjdete do obchodu napr v Nemecku a do toho istého obchodu u nás a zistíte , že nie je takmer žiadny rozdiel v cenách ale iba v zárobkoch . Presne v duchu jeného nemenovaného poslanca , keď sme zavádzali euro " my meníme len menu , nie cenu " A samozrejme vidíte na vlastné oči a počujete na vlastné uši , že takého Danko to absolútne nezaujíma . On chce len " svoje prachy " , ktoré mu podľa volebného zákona prináležia.

Silvia Hallová

Silvia Hallová
  • Počet článkov: 12
  • Priemerná čítanosť: 2473
  • Priemerná diskutovanosť: 14
  • RSS blogu

O blogu

Som partnerka spoločnosti Grant Thornton Slovakia, daňová poradkyňa a členka legislatívno-metodickej komisie pre daň z príjmov právnických osôb v Slovenskej komore daňových poradcov. Venujem sa daňovému poradenstvu pre domácich aj zahraničných klientov pri ich podnikaní a akvizíciách na Slovensku. Viac informácií o mne nájdete tu.