Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Keď sa jar opýta

01.06.2010 | SergejM

Diskusia (2 reakcie)

01.06.2010 | viola21

Tomuto podobné články sú výrazom nedostatku väzby na krajinu v ktorej autor žije.
Ak autor 9 rokov pracoval pre SDKÚ, respektíve ako poradca predsedu vlády, predtým politický komentátor RFE, to sa musia Dr.Šrámek, Dr.Dolinský a d´. z RFE obracať v hrobe... Mám pocit, že autor myslí len preto, aby ospravedlnil svoje úmysly a hovorí len preto, aby maskoval svoje myšlienky. Tvrdím, že nesprávne vyhodnotil predvolebnú situáciu na Slovensku.
Jediná alternatíva pre Slovensko je:
v nadchádzajúcich voľbách 12.6.2010 voliť Smer /vládni činitelia, ich sponzori, ako aj ich rodiny sú po 4 rokoch pri moci finančne zabezpečení/ aby získal absolútnu väčšinu a znemožniť tak madarskej menšine a ich stranám dostať sa do parlamentu a zabrániť tak Csakymu a Durayovi robiť z našich daní protislovenskú politiku

02.06.2010 | El gato con botas

Myslim ze panovi Michalicovi krivdite. Nie je to len tento clanok, kde citatel lahko zisti, ze on predstavuje umiernene kridlo, ktore nema cerveno-modre klapky pred ocami. Velmi dobre popisuje to, co sa v dnesnej opozicii deje. Oni za predchadzajuce styri roky naozaj nedokazali spolupracovat a snaha o vytvorenie predvolebnej koalicie stroskotala na velkych egach jej predstavitelov. Takze idu strategiou rozdelovania si teoretickych vladnych kresiel este predtym, ako sa vobec prestrielaju do parlamentu. A je to realita, ze su v skoro nezvolitelnej situacii, pretoze potrebuju stopercentne splnenie svojich volebnych vysledkov na rozdiel od Smeru.

Je malo pravdepodobne, ze neuspechy vo volbach dosiahnu len terajsie vladne strany, tak ako sa to snazia prezentovat niektori opozicni vodcovia s klapkami. Neuspechy pridu na oboch stranach a bude potrebne hladat kompromisy na zostavenie vlady. Je jasne, ze cim menej stran, tym je tu vacsia moznost stabilnejsej vlady. Uvidime po volbach, ci sa medzi nimi najdu rozumni politici, ktori budu hladat kompromisy svojich programov, alebo daju prednost nezmieritelnemu hastereniu svojho obrovskeho ega.

Sergej Michalič

Sergej Michalič
  • Počet článkov: 11
  • Priemerná čítanosť: 3131
  • Priemerná diskutovanosť: 5
  • RSS blogu

O blogu

Deväť rokov som pracoval pre SDKÚ, respektíve ako poradca predsedu vlády. Predtým politický komentátor (RFE). Nezávislý konzultant, na tomto mieste bloger.