Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nacionalizmus a regionálna politika EÚ, tento krát bez pozlátka

25.09.2012 | Robert--

Diskusia (3 reakcie)

25.09.2012 | milanll

Posledny blog, ktory citam na Trende.

Tolko negativity, nenavisti, hnoja, ako je na SLovensku - to sa len tak lahko nevidi.

Potom sa pytajme, preco su Slovaci mentalne na tom tak, ako na tom su.
Z tej vsetkej negativity, by dokazala zosaliet aj Matka Tereza.

Pre autora blogu - zlodej vidi v kazdom zlodeja.
Uroven vasho blogu, je najlepsim vyjadrenim tej vasej urovne.
Pokial vy nezmenite vase myslenie, casom zdegenerujete a zosaliete.
Ta negativita - to je nieco neuveritelne.
To je uz skor abstraktny pojem z inej dimenzie.
Ak chcete, aby sa Slovensko stalo civilizovanou krajinou, s civilizovanou spolocnostou, zacnite sa uz konecne civilizovane spravat.
Tomu spravaniu predchadza civilizovane myslenie - to znaci - pozitivne.

25.09.2012 | Roman Kanala

Posledný blog, čo tu čítate? Všetci Vás tu budeme dlho oplakávať.
 
Lenže počkať, mnoho Vašich reakcií svedčí o tom, že ste pôvodný článok buď nečítali, alebo nepochopili. Zmení sa niečo na tom, ak budete písať, ale nie články čítať? Som zvedavý, ako dlho Vám toto odhodlanie vydrží.
 
Ale späť k blogu - som rád, že si tie francúzske ľavoty ľudia začali všímať. Je ich omnoho, omnoho viac. Ale Spoločná poľnohospodárska politika je tým najdrahším výstrelkom a tým aj najškodlivejším. Eurokoloniálnou politikou si domáca francúzska politická trieda kupuje sociálny kľud od poľnohospodárov za peniaze tých ostatných.

27.09.2012 | Motylx

Som zvedavy, aky vplyv na to bude mat bankova unia. Podla akeho kluca bude ecb rozdavat peniaze a aký vplyv na nu budu mať jednotlive staty, medzi nimi aj Slovensko, ked sa budu citit poskodene.
Bude to znamenat väčšiu integraciu a solidaritu v sutazi s usa a bric, alebo budú viac sutazit medzi sebou o priazen ecb a bude to naopak zvysovat vzajomnu nevrazivost?
Bude ecb pumpovat viac, ci menej penazi ako doteraz?
Fed tlacil, tlaci a tlacit aj bude, takze cina musi tiez.
Kedze ECB bude mat vacsiu moc a je zname, ze moc korumpuje a s jedlom rastie chut, navyse bude moct tlacenie novych penazi zdovodnit aj podporou exportu eu, aj posilnenim pocitu europanstva, obavam sa, že inflacia moze nadobudnut obludne rozmery.

Robert Chovanculiak

Robert Chovanculiak
  • Počet článkov: 5
  • Priemerná čítanosť: 4019
  • Priemerná diskutovanosť: 13
  • RSS blogu

O blogu

Čerstvý absolvent Ekonomickej fakulty UMB. V blogu sa budem prevažne venovať témam, ktorých spoločným menovateľom sú zásahy v mene fiktívneho kolektívu do života a majetku reálnych jednotlivcov. To je totižto priestor, kde fantázia politikov, ekonómov a filozofov nepozná medze.