Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Štedrá pani premiérka

17.01.2012 | Radovan Kazda

Diskusia (12 reakcií)

18.01.2012 | kravcik

http://kravcik.blog....

18.01.2012 | ulicnik24

odporucam hlavne diskusiu pod clankom, ta hovori za seba.
ja osobne totopovazujem za daco neuzitocne aurcite nie nieco coby zabranovalo povodniam. moze to narobit viac skody ako osohu.
pocty 10 tisic ludi su peke ale lepsie by bolo opisat kolko osobodni bolo odpracovanych lebo je rozdiel ci 10000 osob robi jeden tyzden a zase su nezamestnani alebo robidlhodobo.
urcite nazivo kvetnato rozpravas a pani premierka nema absolutne ponatia o problematike tak sa ako vacsina tych co sa tomu prd rozumeju pozeraq na to len z pohladu ako sa im zda sebavedomy ten co o tom rozprava. a sebavedomy si asi az az.

18.01.2012 | kravcik

Začiname regionálne konferencie aždý štvrtok, ak by si prisiel do terenu medzi ludmi, tak by si pochopil, že sa mýliš.

18.01.2012 | ulicnik24

mozes sem napisat kolko osobo-dni ste za tie peniaze vytvorili?
Je mi luto ze v kazdej vlade je niekolko ludi ktori si tam plnia svoje detske sny na ukor nas ostatnych.

18.01.2012 | El gato con botas

Uz len musime dufat, ze si to jedneho dna aj odsedite. Keby ste bol Ficov alebo Slotov kamarat, to uz by vas novinari trhali na kusy za to "skoro nic", co ste za tie peniaze vybudovali.

18.01.2012 | kravcik

Dnešne SME uverejnilo článok "Peniaze od Penty dostali aj združenia za stranami" http://www.sme.sk/c..., ktorý informuje, že aj Konzervatívny klub R.M.Stefánika dostával peniaze od PENTY, tak mi to tak vychádza, že začína svitať prepojenosť a krmenie rôznych inštitútov judášskymi grošmi, aby tieto inštitúty bránili lacnejším, efektívnejším inováciám na Slovensku. Jedným z radikálnych členov "prominentného" Konzervatívneho inštitútu M.R.Štefánika je aj blogér Rado Kazda, ktorý už 12 rokov neunávne bojuje proti lacnejším a efektívnejším vodohospodárskym riešeniam, ktoré presadzujem od založenia Ľudia a voda (1993), a ktoré podporila Radičovej Vláda. Dlho som nevedel pochopiť súvislosti. Žeby to robil na objednávku monopolov? A možno aj iných monopolov? Teraz sa mi to začína skladať.
Tu sú linky:
http://kazda.blogsp......
http://blog.etrend.......
http://blog.etrend.......
http://blog.etrend.......
A navyše aj Braňo Ondruš:
http://www.noveslov......
http://www.changene.......
Žeby prierezová podpora, naprieč ideologickým zoskupeniam? Dietky ľavice i pravice v jednom košiari?
Zrejme Gorila by mala urobiť kompletný očistec, aby slovenská občianska spoločnosť dozrela a úplne.

18.01.2012 | Radovan Kazda

Zaujímavá konštrukcia. Nech sa páči, zverejnite ju na blogu alebo v inom médiu. Ubezpečujem Vás, že tentoraz urobím výnimku a zareagujem, aj keby bol plný fallacies (ako v prípade tejto Vašej poznámky). V tejto diskusii však budem reagovať iba na diskusné príspevky týkajúce sa obsahu článku. Takže?

18.01.2012 | sona08

pan Karvcik, aj keby, no a co? Pan Kazda podava argumenty, a neviem o tom, ze by Penta sa uchadzala o riesenie protipovodnovych opatreni. Pokial viem vasimi najvacsimi kritikmi su prave vedci, ktori spochybnuju najma to, ze vase nicim nepodporene vizie, si idete skusat za statne (co samo o sebe by tiez nebol problem), a to este ako exkluzivny tvoritel niecoho tak zavazneho ako je protipovodnova ochrana. Monopol tu mate VY a dala vam ho premierka (nebojte sa, ona je s Pentou tiez velka kamaratka). Touto konstrukciou ste trafil uplne mimo, kedze je k tomu, ci su vase protipovodnove predstavy predrazene a neefektivne uplne irelevantna. Mate smolu, ze priroda funguje podla svojich vlastnych pravidiel, a to, ze tie vase hradzky su len skraslenim terenu viac ako niecim uzitocnym nijak Penta neovplyvni.

18.01.2012 | kravcik

No toto? Napísal som súvislosť medzi touto horlivou snahou blogera a financovaním združení Pentou, v ktorom portofliu financovania je aj Konzervatívny inštitút, do ktorého patrí pisateľ.

18.01.2012 | ulicnik24

asi zato ze to nebolo k veci. Skus sa vyjadrit k tym hradzkam a k tym sudom co si mame dat do zahrady.

18.01.2012 | Radovan Kazda

nebolo to k veci, ale hlavný problém je asi v tom, že je tam veľa prelinkov. administratívny systém to stopol a požiadal ma o schválenie príspevku, čo som učinil teraz, keď som sa dostal na net.

03.02.2012 | KarolinaMala

http://www.youtube.c...

Radovan Kazda

Radovan Kazda
  • Počet článkov: 51
  • Priemerná čítanosť: 3780
  • Priemerná diskutovanosť: 7
  • RSS blogu

O blogu

Blog o environmentálnej politike. Spoluvydávam a vediem periodiká so zameraním na odpadové hospodárstvo, energetiku a vody. Pôsobím tiež v Konzervatívnom inštitúte M. R. Štefánika. Som členom OKS a kandidujem v parlamentných voľbách.