Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Audit kybernetickej bezpečnosti už klope na dvere

11.12.2019 | PwC Bratislava

Diskusia (4 reakcie)

13.12.2019 | JanoL

Pán Bagala. Máte tam hneď v druhom odseku nepresnosť " opatrenia by však mali byť implementované minimálne do dvoch rokov od účinnosti zákona, t. j. do novembra 2020 " , len pripomínam účinnosť zákona je od 1.04.2018, čiže ak dva roky tak 01.04.2020.
A ak je niekto zaradený do registra PZS , napr. 01.12.2018 tak má audit vykonať do dvoch rokov od zápisu do registra PZS, čiže 01.12.2020. To že nie je vyhláška, ktorá mala byť už v máji, nie je plus a teda nestotožňujem sa s Vami, že PZS majú dostatok času ako píšete v úvode.
Pekný deň.

13.12.2019 | PwC Bratislava

Dobrý deň,
ďakujeme za upresnenie, upravili sme termín.

18.12.2019 | helen655

Prechádzala som depresiou, keď ma manžel a deti opustili pre inú ženu, mali sme spolu krásny život a pokojný domov. Pred niekoľkými dňami som si všimol nejaké zvláštne správanie od neho, zrazu o pár týždňov neskôr som zistil, že môj manžel vidí niekoho iného. prestal so mnou hovoriť a začal sa vracať domov neskoro z práce, sotva sa staral o mňa a deti, prosil som ho, aby zmenil svoje spôsoby a bol dobrým človekom. odmietol ma počúvať. Plakal som horlivo zlomeným srdcom, pretože moje manželstvo sa rozpadlo. Urobil som všetko, čo som mohol, aby som tento problém vyriešil, ale všetko bez úspechu. Bol som veľmi znepokojený a bezmocný. Počula som veľkú správu o pracovnom manželstve Dr.Goko, kontaktovala som ho a všetko, čo sa stalo, som vysvetlila s nádejou na jeho riešenie. Sľúbil, že mi pomôže, čo urobil. Ten problém vyriešil v mojom manželstve a znova sa k nemu vrátil. S hrdosťou môžem povedať, že moje manželstvo je opäť lepšie spolu. kontakt na e-mail pomoci: dr.gokosspiritualcaster@gmail.com
WhatsApp a Viber toto číslo +2348056398964

20.12.2019 | JanoL

A vyhlášku už máme.

PwC

PwC
  • Počet článkov: 10
  • Priemerná čítanosť: 620
  • Priemerná diskutovanosť: 1
  • RSS blogu

O blogu

V PwC pomáhame budovať dôveru v spoločnosť a prispievame k riešeniu dôležitých spoločenských problémov. Vďaka silnej expertíze z oblasti auditu a daní poznáme biznis a firemné procesy a preto dokážeme unikátne spájať svet financií s informačnými technológiami. Vieme nielen navrhnúť, ale aj zrealizovať digitálne riešenia pre zefektívnenie vášho biznisu a vašich procesov. Sme najväčšia poradenská spoločnosť na Slovensku s najširšou ponukou poradenských služieb na trhu.