Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sú psychopati v štruktúrach našich politických strán a vlády?

17.09.2015 | Peter Ulcin

Diskusia (1 reakcia)

20.09.2015 | samorost

kdo jen jednou cichnul k droge jmenem MOC, uz nikdy nebude normalni. Zvlast, kdyz je puvodem sedlak nebo nula. Asi proto mame tolik politiku odtrhnutych od reality a myslicich uplne jinak, nez normalni clovek. To nemusi byt psychopat, ale jen clovek, ktery se povysil na Boha a mysli si, ze ma patent na rozum.
---
Nejvetsi problem na Slovensku je lobismus a prosazovani privatnich zajmu nad spolecne. To jsou ruzne profesni komory, ktere by chtely dozivotni "trafiky" a jsou schopne podplatit, vydirat, naslibovat vsechno mozne.
Kazdy zakon by mel byt z tohoto hlediska preskoumany a pokud se tam najde lobismus, tak zruseny.
Je toho spousta, STK, kontrola originality, SOZA, pracovne lekarstvo, osobne udaje, koncese, revize vseho mozneho, ruzne profesne komory, povinne clenstvi, a spousta dalsiho, ze ktereho uplne krici nenazranost navrhovatelu.

Peter Ulčin

Peter Ulčin
  • Počet článkov: 22
  • Priemerná čítanosť: 2087
  • Priemerná diskutovanosť: 3
  • RSS blogu

O blogu

Je autor knihy a pracovný psychológ. Konzultuje pre klientov v rámci štátnej správy, bankového a IT sektoru, ako aj pre súkromné spoločnosti. Pravidelne píše a publikuje v odborných časopisoch a vystupuje v médiach, kde sa snaží pozitívne vplývať na to, aby naša spoločnosť fungovala efektívnejšie.Viac na: www.executive-business-consulting.com

Moje odkazy