Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bude Peter Sagan novým premiérom SR?

21.07.2015 | Peter Ulcin

Diskusia (4 reakcie)

21.07.2015 | libertarian

Národ, ktorého občania potrebujú VODCU, občania, ktorí si volia VODCU, aby ich ochranoval , dával im ISTOTY, takýto národ a takíto občania skončia veľmi zle.
Myslím, že Peter Sagan je typickou ukážkou SPRAVNEHO človeka, ktorý absolutne nepotrebuje mať nad sebou VODCU. Peter Sagan si dokáže sám riadiť svoj život a dokáže si budovať ISTOTY pre seba.

Peter Sagan by mal byť ukážkou správneho OBČANA , nie ukážkou premiera.

Hlupáci potrebuju silného vodcu. Múdri ludia chcú sami byť silnými luďmi.

21.07.2015 | samorost

spravny vudce by mel byt skoro neviditelny a veci by mely probihat tak nejak same.
Vsude tam, kde je potrebny "vodca", tak tam to stoji za prdlajs a vsichni se boji byt aktivni, aby nenarazili.
Je to skoda, protoze lenivcu a blbcu je vsude dost a vetsinou hazeji brvna pod nohy schopnym a pracovitym.
---
Viz priklad Fico, ktery umi ? ?, co vlastne umi nas priemer Fico? ?

21.07.2015 | noblesa

Teplo utoci uz aj na blogerov.. treba pred kazdym publikovanim najprv napocitat do desat, alebo sa vyspat, a 90% odpadu rovno mazat. Tolko k tomu.

22.07.2015 | od A do Z

Ej ta kdeže by premiérom. Nemali sme my už cyklistu za premiéra ?Náš štát vedú sami športovci.Začal boxer pokračoval maratónec ,teraz futbalista . Ja neviem ,tak im ten šport dobre išiel a oni zrovna potrebovali sa angažovať v politike. Sagan sa nepotrebuje živiť politikou,ale určite bude niektorá strana ho chcieť využiť ako reklamnú tvár pre politickú kampaň svojej strany.

Peter Ulčin

Peter Ulčin
  • Počet článkov: 22
  • Priemerná čítanosť: 2052
  • Priemerná diskutovanosť: 3
  • RSS blogu

O blogu

Je autor knihy a pracovný psychológ. Konzultuje pre klientov v rámci štátnej správy, bankového a IT sektoru, ako aj pre súkromné spoločnosti. Pravidelne píše a publikuje v odborných časopisoch a vystupuje v médiach, kde sa snaží pozitívne vplývať na to, aby naša spoločnosť fungovala efektívnejšie.Viac na: www.executive-business-consulting.com

Moje odkazy