Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mobilný operátor a Férový plyn?

01.06.2015 | Peter Haspra

Diskusia (5 reakcií)

02.06.2015 | LPB

Lákavý titulok, nová tvár... du blejt. K veci. To fakt má niekto natoľko pozitívne skúsenosti s mobilnými operátormi, že je schopný niečo takéto vypotiť?!!!

03.06.2015 | schmidke

Napr. ja som max. SPOKOJNÝ so svojim operátorom. Keby robil aj TV a pevný internet, neváham. Energie spotrebujem tak málo, že neriešim. Tie benefity, čo zatiaľ ponúkajú, ma doteraz neoslovili. Možno keby niečo s PHM alebo poistením (auto/byt/cestovanie).
A ešte niečo. Rovnako som SPOKOJNÝ aj so svojou bankou, v ktorej som "od nepamäti", mám skoro všetky ich produkty a keď niečo potrebujem, vždy som sa dohodol (aj keď niekedy komplikovanejšie). Za účet neplatím, len za jednu kartu a úroky na úveroch mám nízke. To len pre doplnenie.
Snáď sa Vám to niekedy podarí tiež :-)

02.06.2015 | hulo11

"Faktúry a cenové ponuky energetických spoločností sú častokrát zložité a neprehľadné..."
A u mobilných operátorov je to azda jednoduchšie a prehľadnejšie? Ak vraj nedôverujem svojmu dodávateľovi energií, prečo by som mal dôverovať svojmu mobilnému operátorovi? Dlhá zmluva plná malých písmeniek, samá výnimka, podmienka a a odkazy na všeobecné obchodné podmienky, cenníky a iné dokumenty, ktoré sa môžu bez upozornenia zmeniť.

02.06.2015 | pixall

Za elektrinu aj za telekomunikacne sluzby platime tisice eur mesacne, v oboch pripadoch mame desitky odbernych miest / pripojok. Za posledne desatrocie bolo dost pripadov, kedy sa telco operatori zachovali ako chrapuni, avsak u energetikov si takyto pripad nepamatam ani raz (niezeby to u nich fungovalo uplne hladko). Ked mam povedat kto ma u mna vacsiu doveru, ci energetici alebo mobilni operatori, tak URCITE energetici.

Druha vec je, ze ked mi energetik ponukne mobilne sluzby, mobilny operator energie, obuvnik zmrzlinu a pekar kanalizacnu techniku, tak pred kazdym z nich sa budem mat na pozore. Ludova mudrost "šuster drž sa svojho kopyta" nevznikla len tak pre nic za nic.

03.06.2015 | schmidke

A preto si pečivo kupujete zásadne u Pekára a mlieko len priamo z automatu a zeleninu zo "zelovocu" a alkohol len priamo z pálenice, že? :-)

Peter Haspra

Peter Haspra
  • Počet článkov: 13
  • Priemerná čítanosť: 1438
  • Priemerná diskutovanosť: 4
  • RSS blogu

O blogu

Inovátor a stratég.