Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Soros prorokuje rozpad EÚ

01.06.2018 | Peter Bukov

Diskusia (11 reakcií)

01.06.2018 | martin33

Soros vo svojom prejave nešetril kritickými slovami: „Všetko, čo sa mohlo v EÚ pokaziť, sa aj pokazilo“. ..... a zabudol dodat "aj vdaka mne".

02.06.2018 | Brunteles

Ako vdaka nemu???

02.06.2018 | martin33

https://www.parlamen...

02.06.2018 | alf1

nejako mi v tom sovietskom webe chybaju fakty. napriklad, ze kotleba do vlady komunistov, dostaval 1 ci 2 %. a dnes, po troch vladach komunistov, je na desatnasobku. ano alebo nie? a za to je zodpovedny soros? lebo on tu vladne a prijima zakony, desat rokov? aj za to je zodpovedny, ze vsetci styria pobirmovani poslanci v bruseli, hlasovali ZA KVOTY na dovoz mohamedanov? trikrat. kto nam ich sem teda chce nastahovat - soros ci ficovci? tu to mas aj na svojom uznavanom webe, partnerskom s tym tvojim:
http://medzicas.sk/...

02.06.2018 | martin33

Tie fakty si nevies overi sam ?
Autorom videa je Nadacia Otvorenej Spolocnosti (je to uvedene priamo pri videu) a zakladatelom tejto nadacie je George Soros
https://en.wikipedi...
Founder George Soros
Key people
George Soros, Chairman

02.06.2018 | alf1

este raz:
1. vsetci styria pobirmovani poslanci v bruseli, hlasovali ZA KVOTY na dovoz mohamedanov? trikrat. kto nam ich sem teda chce nastahovat - soros ci ficovci?
2. kto vyrobil kotlebu, ktora vlada? a komu vo volbach ubudlo 400 tisic volicov a komu pribudlo 200 tisic? odkial?
toto su fakty. akisi iluminati, zidojasteri, mandelinky zemiakove ci sorosovia nikoho nezaujimaju. stary zaprdeny dedo nad hrobom kdesi na druhom konci sveta, sa moze zvysoka vykaslat na akusi postsovietsku guberniu. co tu?

02.06.2018 | martin33

To, ze kvoty podporuju aj ini, Sorosa neospravedlnuje. Tento clanok je o Sorosovi, preto treba diskutovat k teme.

Postsovietske gubernie su jednym z cielov Sorosovej nadacie (3. najvacsi zdroj financovania):
"$1.6 billion on developing democracy in Eastern Europe and the former Soviet Union;"
K podpore imigracie, minimalne v USA, sa rovnako Sorosova nadacia oficialne priznava:
"OSF has been a major financial supporter of U.S. immigration reform, including a pathway to citizenship for illegal immigrants."
Svoje proimigracne organizacie ma samozrejme aj v Europe:
https://www.zerohed...

Tiez by som bol rad, keby sa na to ten dedo nad hrobom, na druhom konci sveta vykaslal, ale evidentne ho to stale bavi.

04.06.2018 | IvanPe

Martin, jasne ze Soros utoci na postkomunisticke krajiny, ako kazdy dravec ide po najslabsich kusoch. On ale nautoci na Slovensko, pretoze spekuluje s menami a Slovensko pouziva Euro.
A uprimne, pozri sa na spravanie vacsinovych volicov postkomunistickych krajin: bud su to xenofobi a boja sa vlastneho tiena, alebo su to komunisticki bolsevici, zvyknuti na davky drog s nazvom dochodok. A takych opijes ovela lacnejsim rozkom ako staru gardu na zapade Europy.

04.06.2018 | chr

...skús čítať aj iné . A hlavne zapoj zdravý rozum . Ak to nedokážeš , bolo ti zbytočné chodiť do školy . Aj keď na druhej strane aj reklamy treba čítať ....... Presne tak , ako píše alf1. Chcelo by to aspoň trochu objektivity. Som zvedavý , koho budete obviňovať , keď tu už Soroš nebude . Je to predsa len starý chlap . Daj typ ? Určite to píšu na linku , ktorý si poslal . Tam predsa majú na všetko odpoveď . Alebo , žeby Hajek nevedel čo mu z liliputinska prikážu?????

04.06.2018 | martin33

Co je neobjektivne na wikipedii ?

07.06.2018 | chr

citovať toto ako zdroj , to už si mohol citovať rovno sputnik

https://www.parlame...

Peter Bukov

Peter Bukov
  • Počet článkov: 69
  • Priemerná čítanosť: 1598
  • Priemerná diskutovanosť: 3
  • RSS blogu

O blogu

Som hlavný analytik spoločnosti TopForex. Vyštudoval som podnikové financie na Ekonomickej univerzite v Bratislave, od roku 2008 pôsobím na finančných trhoch a od roku 2011 sa aktívne venujem obchodovaniu. Zároveň sledujem a pravidelne komentujem ekonomický vývoj na kľúčových európskych a svetových trhoch a vývoj svetových mien. Viac informácií o mne nájdete tu.