Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ceny bytov v Čechách a na Slovensku prudko rastú. Aj napriek snahe centrálnych bánk je pokles skôr v nedohľadne.

16.06.2017 | Peter Bukov

Diskusia (5 reakcií)

17.06.2017 | gejza77

ceny bytov sú dôsledkom dlhodobo fungujúceho cenového kartelu tvoreného developermi a spriaznenými realitnými kanceláriami

17.06.2017 | mba

Byty sa dnes neoplati kupovat. Su predrazene. A netreba panikarit. Ceny opat klesnu ako v roku 2009/10. V tom case bude dolezite mat cash, a nie dlhy.

18.06.2017 | @time

Ano. treba prestat kupovat tie predrazene a nevkusne byty. Do bytu sa neoplati investovat . Mladi ludia by mali zit, uzivat si, neviazat sa na stat, cestovat a mat rozhlad . Netreba sa ponahlat s detmi . O developeroch a realitnych darebakoch sa popisalo uz vela. Ludia by mali zvazit kupu bytu. Trh to samozrejme ze nevyriesi, ale, nevziat si uver je vlastne pre mladych ludi vyhra, lebo uver je zelezna gula na nohe na cely zivot. Nesmiete ochoriet a nesmiete zomriet, lebo investicie su fuc. A samozrejme, najlepsie si postavit vlastny dom, za pomoci kamaratov a znamych. A za hotove, bez uverov. Treba si najst pozemok, zratat material a potom zvazit ci na to mate. Uver z banky je cesta do pekla a este v takej krajine , kde sa menia pravidla hry kazdu chvilu. Respektive , neplatia ziadne.
Kazdy bankar Vam povie bez mihnutia oka. Ano, zijeme zo spekulacii a z Vas.

18.06.2017 | Oskarka

Najdôležitejšia vec na dome je terasa, dvor, zimná záhrada - jednoducho možnosť byť vonku na čerstvom vzduchu aspoň pár minút denne a v súkromí. Nemusieť neustále okrikovať deti aby nebehali. Toto byt nikdy nedá - teda ak nepočítame najdrahšie byty s terasou. Ľudia sa dnes radšej rozhodnú bývať v záhradkárskej osade v zrekonštruovanej chatke než byť zatvorení v byte a poznať len prácu - aj nedeľnú prácu bez príplatkov.

18.06.2017 | @time

Ano, to je kamen urazu tejto spolocnosti. Decka v minulosti mali aspon co to zelene, alebo parkov, roznych kopcov, kde sa vybehat a vyblaznit a dnes su zavrete v dzungli panelov.
Malo kto vie, ze na zapade ak navstevuju deti skolu, maju permanentky do roznych fitnes centier a sport. hall , zadarmo. Potom je moznost rozvijat v nich rozne nadania. U nas decka maju smolu.

Peter Bukov

Peter Bukov
  • Počet článkov: 12
  • Priemerná čítanosť: 1630
  • Priemerná diskutovanosť: 5
  • RSS blogu

O blogu

Som hlavný analytik spoločnosti TopForex. Sledujem a pravidelne komentujem ekonomický vývoj na kľúčových európskych a svetových trhoch a vývoj svetových mien.