Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako médiá a opozícia zlyhali pri podvodoch roka

25.03.2015 | Pavol Čižmárik

Diskusia (9 reakcií)

26.03.2015 | libertarian

Váhostav a ostatní podvodníci sú iba biele kone. Vykonali svoju vopred určenú ulohu, a teraz môžu ísť na porážku. Skutoční zločinci sedia vo vláde a v parlamente - a uchechtávaju sa.
A ctení občania sú spokojní, kukajú ako vyorané myši, vôbec nič nechápu, čo sa to deje. A vôbec nechápu, že oni sami dali moc do rúk tým zločincom - vo voľbách.
A naši milí novinari vypisujú, aké "chyby a omyly" sa to zase udiali.

26.03.2015 | martin33

Aj ti vo vlade a parlamente su len biele kone.

26.03.2015 | libertarian

martin33 :
Ti vo vlade a parlamente NIE su biele kone.
Biely kôn je NASTRČENÁ FIGURKA.
Tí vo vlade a parlamente su tam z rozhodnutia voličov. Nie su tam nastrčení nikým iným, iba voličmi, občanmi. Maju absolutnu moc. Ak si občania zvolia podvodníkov, tak sa nemaju právo vyhovárať na tých podvodníkov, ale nech nakopú do hlavy sami seba.
-.-.-.-.
Je to užasne pohodlné povedať - MY VOLIČI za nič nemôžeme, to urobili iní. Ale nie je to pravda.

Voliči sa kludne môžu vyhovárať aj tisíc rokov na niekoho iného, ale to im nepomôže.

26.03.2015 | Agát4

Vlády a zloženie parlamentu sa menia, ale "chyby a omyly" pretrvávajú. Treba zmeniť systém alebo vymeniť národ ? Nikto neuvažuje nad tým, že aj morálka má ekonomickú váhu. Desaťročia nikto nekultivuje spoločnosť, len si občas sťažujeme na morálnu mizériu.

26.03.2015 | JAJA11

a kde ste boli vy ? prečo až teraz reagujete ?

je potrebné konečne prijať zákony, ktoré budú chrániť slušných ľudí a nie podvodníkov, zlodejov , vrahov.....
ak sa zamyslíme nad opozíciou, čo zmôže? každý takýto súdny proces skončí ako nedôvodné obžalovanie a hrozí im, že ich budú súdiť za ohováranie..... v tomto štáte sa nedá domôcť spravodlivosti a potrestania podvodníkov, ktorí platia našich politikov.... súdy a politici sú verní socialistickej vláde, opozícia nemá šancu domôcť sa spravodlivého súdneho procesu.....

veď je smutné, že procesná chyba môže spôsobiť, že prepustíme na slobodu vraha, podvodníka.... to je už čo za ochranu slušných ľudí?

scestné zákony, ktoré tvoria ľudia, ktorí sami participujú na podvodoch a preto im vyhovuje, ak sú také aké sú.... :-(

26.03.2015 | libertarian

JAJA11 :
"je potrebné konečne prijať zákony, ktoré ........"

- no jasné, Zlodeji v parlamente si urobia zákony sami proti sebe !
A na konci si si sám odpovedal, že : "scestné zákony, ktoré tvoria ľudia, ktorí sami participujú na podvodoch a preto im vyhovuje, ak sú také aké sú"

Nebolo by lepšie nezvoliť ŽIADNY parlament ? Ani vládu. Nebudu zlodeji, nebude sa kradnuť.
Aha, to nie. My predsa potrebujeme mať zlodejov, aby nám ktosi vládol. Bez vlády sme nevládni.


26.03.2015 | od A do Z

Váhostav a spomenuté firmy sú v reštruktualizácii (v bankrote) ,ale treba im pomôcť nejakou veľkou štátnou zákazkou ,typu obnovy bratislavského hradu,nech sa z toho vyhrabú. Stavby diaľníc u nás sa musia stavať najdrahšie,najdlhšie (nie ako v Chorvátsku ,teraz nemajú do čoho pichnúť)Pripomeniem sľuby politikov o dokončení diaľníc na Slovensku Rezeš : Do roku2005 bude prepojené celé Slovensko. Fico: Do roku 2010 prepojenie BB-KE. Radičová:Do roku 2014 .Najnovšie je ktorý určený rok? 2018,2020? Mimochodom aj Bankrot je súčasťou podnikania a bankrotári to dobre vedia využiť.Štát ktorý zadá zákazku a firma pritom zbankrotuje ,by mala byť poslednou zákazkou od štátu,alebo lepšie povedané :Viac by si taká firma za peniaze daňového poplatníka nič nepostavila. Ale to by muselo byť v inej krajine.

26.03.2015 | libertarian

od A do Z :
"Štát ktorý zadá zákazku a firma pritom zbankrotuje ,by mala byť poslednou zákazkou od štátu,alebo lepšie povedané :Viac by si taká firma za peniaze daňového poplatníka nič nepostavila."
"Váhostav a spomenuté firmy sú v reštruktualizácii (v bankrote) ,ale treba im pomôcť nejakou veľkou štátnou zákazkou ,typu obnovy bratislavského hradu,nech sa z toho vyhrabú."

- Pekne absurdné názory , ak sa napíšu takto pekne hned za sebou.

26.03.2015 | od A do Z

Názory sú absurdné ,ale realita na Slovensku je odlišná od absurdných názorov.

Pavol Čižmárik

Pavol Čižmárik
  • Počet článkov: 75
  • Priemerná čítanosť: 3931
  • Priemerná diskutovanosť: 27
  • RSS blogu

O blogu

Ekonóm. Blog o 3D: dane, diaľnice, dôchodky.