Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

BLOG Ondrej Šebáň

Nevoľte Raťafáka Plachtu!

30.03.2009 | Ondrej Šebáň

...alebo ako chce Federal Reserve cez túto prezidentskú bábku vyriešiť finančnú krízu.

 • Tlačiť
 • 0

Vážení súdruhovia a súdružky, milá mládež, nositeľka rána a široký plebs. Chcel by som Vás touto cestou vyzvať a zmobilizovať pred druhým kolom prezidentských volieb, a takisto upozorniť na vážne nebezpečenstvo, ktoré nám hrozí pri zvolení jedného konkrétneho prezidenstského kandidáta, ktorý by sa stal hanbou pre Slovensko v zahraničí, ohrozil by jeho nezávislosť a zvrchovanosť, podnecoval by buričské snahy v štáte v spolupráci so zahraničnými zlodejmi a kriminálnikmi, ktorí nechcú pre Slovenskú socialistickú republiku nič dobré, ba čo viac, tento človek spolu so svojim spolupracovníkom Ferdom Mravcom bol od počiatku proti vzniku našej malebnej krajiny a organizoval akcie na podporu zachovania bývalej federácie, čím chcel zamedziť možnosti vzniku slovenskej podnikateľskej elity. Súdruhovia a súdružky spamätajte sa. Nevoľte Ing. Raťafáka Plachtu!

Ale pekne po poriadku. Dôvodov, prečo nevoliť tohto kandidáta (okrem jednoznačnej a nezvrátiteľnej hrozby zániku Slovenskej republiky) je hneď niekoľko. Začnime pôvodom Ing. Raťafáka, ktorý sa nehanebne a neprávom hlási k slovenskej národnosti, pričom jeho praprarodičia docválali na naše územie na šikmookých chromých ťavách. Jeho klingónsky pôvod sa skrýva priamo v jeho mene, ktoré vzniklo z klingónskeho Plac'Ht'Ah - voľne preložené ako pokrytecký amorálny nekresťanský turul. Nebezpečné sú najmä jeho kontakty na popredné klingónske politické špičky a podpora významnej klingónskej menšiny zo severu Slovenska. Viacerými pochodmi upozornila na tieto styky aj slovenská mimovládna dobrovoľnícka nadácia Slovenská mladá chasa, ktorej hlavnou úlohou je informovať pospolitý ľud o histórii Starých Slovákov.

Prezidenstký kandidát Raťafák Plachta si robí aj nákladnú kampaň v Klingónmi osídlených častiach Slovenska, kde distribuuje letáky s revolučnými heslami a sľubuje Klingónom nadštandadné práva a postavenie v krajine, ako napríklad dvojnásobnú váhu ich hlasov vo voľbách, presunutie obľúbených automobilových pretekov niektorých našich štátnikov z Pezinskej baby na Oravu, či legalizáciu fajčenia lianových listov na záchodoch v budovách ministerstiev. A takéhoto prezidenta my chceme? Toto chceme, za toto bojovali naši dedovia? Ja vravím rázne nie.

Ďaľším nebezpečenstvom plynúcim zo zvolenia tohto kandidáta je jeho náboženská orientácia. Raťafák Plachta ako zarytý budhista a jogín si vôbec nectí kresťanské hodnoty a tradície a tým ohrozuje našu kresťanskú spoločnost, kde sú tieto hodnoty tvrdo vyznávané a dodržované od bežného plebsu až po vrcholových predstaviteľov štátu. Štátu, v ktorom sa 90% ľudí hlási ku kresťanstvu a tieto hodnoty vidno všade, kam sa pozrieme. A hádajte, kto sú tí, zvyšní, čo tvoria 10%. Sú to práve tí zlí budhistickí Klingóni zo severu. Nebezpečenstvo spočíva najmä v tom, ako sa pán Plachta stavia k otázke jogy na školách, či registrovanému partnerstvu Sloveniek s cudzincami z východu, ktoré môže viesť k vážnym psychickým poruchám a genetickým mutáciam potomkov. Široké kompetencie prezidenta Slovenskej republiky mu totiž dávajú voľnú ruku v presadzovaní podobne chorých názorov, ako aj k vyhláseniu vojny voči Ruskej federácii a vyhláseniu závislosti a podradenosti Slovenska. Preto bijem na poplach, ľudia zobuďme sa kým nie je neskoro!

Volebnú kampaň tohto arogantného bezcitného človeka bez štipky sociálneho cítenia navyše sprevádzajú mnohé škandály. Minule som počul v obchode jednu babku - platenú provokatérku - ako sa ponosovala, že ceny jej obľúbenej vodky išli opäť hore. To je úplne jednoznačná politická provokácia, ktorá má ublížiť protikandidátovi Raťafáka Plachtu Váňovi Fittipaldimu a jeho nedotknuteľným preferenciám. Skúste sa poobzerať okolo seba a zistíte, že platenými provokatérmi Raťafáka Plachtu sa to všade len tak hemží. Možno ani neviete a jeden môže bývať hneď vedľa vás. Preto majte oči otvorené a každého podobného provokatéra ihneď nahláste na polícii. Pri množstve týchto platených provokatérov, ktorých úlohou je jednoznačne vyvolávať rozbroje, nepokoje, útoky a nevraživosť voči politickým špičkám nášho štátu, je jasné, že Raťafák Plachta nemôže dodržať finančný limit určený na prezidentskú kampaň, a taktiež, že financovanie jeho kampane nie je celkom v poriadku.

Fero, môj starý známy večne pripitý kamarát z krčmy, má overené informácie, podľa ktorých kampaň Raťafáka Palchtu stopercentne financuje americká centrálna banka Federal Reserve. Iste si spomínate, že len prednedávanom Federal Reserve vydal do obehu bezprecedentné množstvo peňazí, jeden bilión dolárov, výmenou za americké štátne dlhopisy. Múdremu Slovákovi však táto skutočnosť, ako aj jej prepojenie na naše voľby, nemôže uniknúť. Tento bilión dolárov neskončil v americkej ekonomike (finančný analytici, ako ja, vidia, že v USA sa nič nezlepšuje), naopak, putujú na účty platených provokatérov, lepičov plagátov a distributérov letákov. Šokujúce je však to, čo Raťafák Plachta sľúbil americkej strane ako protihodnotu v prípade svojho zvolenia. A to už nie je informácia od večne ožratého Fera, ale z dôveryhodného zdroja! Internetový diskutér Borovička2 napísal v diskusii na internetovej stránke tresky-blesky.sk, že Raťafák Plachta sa už viac ako rok pravidelne tajne stretáva so šéfom Fed-u Benom Bernankem, jeho predchodcom Alanom Greenspanom, Georgom Sorosom ako aj Dalailámom, s ktorými sa dohodli na pláne ozdravenie amerického finančného sektora aj svetovej ekonomiky. Za injekciu do volebnej kampane v hodnote 1 bilión dolárov sa má po voľbách zo Slovenskej Republiky stať inštitúcia s názvom „Bad Bank", na ktorú majú byť prevedené všetky toxické aktíva amerických bánk a poisťovní. Táto skládka toxických aktív sa už vraj začala pomaly stavať v Pezinku. A tu sa končí všetká sranda!!! A viete, kto za tým všetkým stojí? Teraz sa držte, sú to tí Klingóni zo severu.

Preto vás vyzývam, súdrohovia a súdružky, sestry, bratia v Kristu, Slováci všetkých krajov spojme sa proti tomuto zlu, ktoré sa na nás chystá. Povedzme spolu NIE Raťafákovi Plachtovi a jeho prisluhovačom. Poďme spolu potvrdiť nastolený neomylný smer a zvoľme opäť Váňu Fittipaldiho za prezidenta hlavy štátu Slovenskej socialistickej republiky. Človeka, ktorý (na rozdiel od pána Plachtu) vždy fandil, okrem automobilov, aj vzniku samostatnej republiky, stál pri jej zrode a pri jej rozkvete a zveľaďovaní v prvých rokoch samostatnosti. Človeka, ktorí si ctí kresťanské tradície a láska, dobro, spravodlivosť a česť sú jeho druhé, tretie, atď. mená. Človeka, ktorý sa nezníži k vysloveniu cudzieho jazyka nadarmo, keď sa dá všetko povedať pekne po slovensky.

Ja volím Váňu Fittipaldiho, nie som predsa sprostý, som predsa Slovák, a som predsa kresťan, Boha jeho!

P.S.: Dúfam, že ťažká forma sarkazmu a irónie, ktorá sa nesie týmto článkom je každému úplne jasná.

 

 • Tlačiť
 • 0

Diskusia (0 reakcií)

Ondrej Šebáň

 • Počet článkov: 6
 • Priemerná čítanosť: 3329
 • Priemerná diskutovanosť: 26
 • RSS blogu

O blogu

Som podnikový "finančník". Mám rád toto slovné klišé, ktoré u mňa znamená podnikový finančný analytik "Jožko". Obdivujem Samuela Palmisana a Keitha Richardsa. Nemusím ľudí používajúcich frázu:"...niekam do Bruselu by sa nedalo, pán predseda?", ani ľudí, ktorí s nimi spolupracujú (používajúc frázu:"...JA som vám pvedal, že JA sa o to postarám"). Mám rád AC/DC a milujem finančnú krízu.

Ondrej Šebáň

 • Počet článkov: 6
 • Priemerná čítanosť: 3329
 • Priemerná diskutovanosť: 26
 • RSS blogu

O blogu

Som podnikový "finančník". Mám rád toto slovné klišé, ktoré u mňa znamená podnikový finančný analytik "Jožko". Obdivujem Samuela Palmisana a Keitha Richardsa. Nemusím ľudí používajúcich frázu:"...niekam do Bruselu by sa nedalo, pán predseda?", ani ľudí, ktorí s nimi spolupracujú (používajúc frázu:"...JA som vám pvedal, že JA sa o to postarám"). Mám rád AC/DC a milujem finančnú krízu.

Kalendár sa načítava...