Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Golonka a Hanlon - nájdi rozdiel

16.05.2011 | sedlak

Diskusia (6 reakcií)

18.05.2011 | Pika

zda sa ze autor ohladom Hanlona podlahol nazoru bulvaru :) Jeden muz tiez nerobi muzstvo :) Najma si vsak treba vsimat pozitivne vyjadrenia hracov k svojmu trenerovi nez poulicne klepy :) Muzstvo treba omladit a nie sa slepo pozerat po menach z NHL....

18.05.2011 | Miro Sedlák

jeden muž možno mužstvo nerobí, ale dobrý tréner robí rozdiel. preto sú tí najlepší takí cenení. podpora hráčov je dobrá vec, ale v živote ešte nič nevyhrala. hráči trénera nemusia mať radi, ale mali by ho rešpektovať. a aj za predpokladu, že hanlon nemusí byť zlý tréner - nemá výsledky. dva roky po sebe. čas odísť.

18.05.2011 | andrejbas

tak teda nakoniec Hanlon aj tak skoncil. Siroky mu prave zrusil zmluvu.
Plne suhlasim s Pikom aj ohladne mladych hracov, a este by som dodal, ze nema vyznam domahat sa sportoveho stastia, ked hraci ani len na branu nestrielaju.
Ako vravievali nasi predkovia, ked boh da aj motyka vystreli. Ale ak sa nou nemieri na ciel, je ten bozi akt dost zbytocny :)

18.05.2011 | Miro Sedlák

chvalabohu, že skončil. podstatnejšie však bude, kto ho nahradí. s mladými hráčmi súhlasím, pánik či tatár na majstrovstvách byť mohli. ale to bola hanlonova zodpovednosť, voči nominácii až na dve-tri mená neboli nejakí výhrady. mladých hráčov na úrovni, ktorú vyžadujú majstrovstvá či olympiáda môžme spočítať na prstoch jednej ruky.

18.05.2011 | Pika

Myslim ze hraci vedia lepsie posudit situaciu ohladom trenera nez nezainteresovany fanusik :) vyjadrenia hracov o kvalite trenera boli ine nez bulvaru a ze uz trenerov na MS zazili :)

Hanlon skoncil, a ze ho odvolalo tolko obdivovane a pre hokej robiace SZLH :) Len Hanlon sam vie kolko mal dovolene robit a co mu natlacili... ako to uz u nas byva zvykom....takze tvarit sa ze nase neuspechy su vysledkom jedneho trenera je smiesne.

18.05.2011 | Miro Sedlák

určite nie sú výsledkom jedného trénera. sú dôledkom dlhodobej absencie akejkoľvek koncepcie, premrhaných rokov a neexistencie hráčskej základne. za to môže vedenie hokejového zväzu. to je zodpovedné aj za výber trénera. ten mal dva roky, aby urobil výsledky. neurobil. dôvod na odchod, nie? problém nie je samozrejme len v ňom, problém je v tom, že nie je výchova mládeže. ale za tento konkrétny turnaj nesie zodpovednosť tréner, aj keby zlé výsledky neboli nevyhnutne jeho chyba. tak ako za výsledky firmy nesie zodpovednosť jej riaditeľ.

Miro Sedlák

Miro Sedlák
  • Počet článkov: 25
  • Priemerná čítanosť: 2091
  • Priemerná diskutovanosť: 4
  • RSS blogu

O blogu

Najdlhšie a najradšej som doteraz pracoval v Trende. Teraz sa zaoberám poradenstvom v oblasti komunikácie. Tu budem písať o športe. Ale trochu inak.