Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Zlučenie NDS s TOOŽ

02.05.2018 | Milín Kaňuščák

Diskusia (1 reakcia)

03.05.2018 | Roman Kanala

Logiku to má takú, že sídlom TOOŽ je žilinské letisko v Hričove. Na stránke http://www.tooz.sk som našiel:

Oznam
Vzhľadom k zlučovaniu spoločnosti Technická obnova a ochrana železníc, a.s. (TOOŽ) so spoločnosťou Národná diaľničná spoločnosť a.s. je sprístupnený návrh Zmluvy o zlúčení v sídle spoločnosti Technická obnova a ochrana železníc, a.s. (TOOŽ) na adrese Letisko 490, 013 41 Dolný Hričov.

Predmet činnosti
uskutočnovanie cestných stavieb a ich zmien a to najmä
- v oblasti stavby a obnovy cestných mostov, využívanie mostného obnovovacieho materiálu, montáž pilierov PIŽMO
... atď

Náplň činnosti ako nejaká novozaložená eseročka, ktorá sa ešte len hľadá a nevie, čo by mala robiť:

"Technická obnova a ochrana železníc, a.s. dlhodobo nevykonáva činnosti vyplývajúce spoločnosti ako subjektu hospodárskej mobilizácie"

Takže namiesto zrušenia ju pripojili k väčšiemu telesu. Treba zachrániť teplé fleky pre management. Veď aj tak nejde o nič iné.

Milín Kaňuščák

Milín Kaňuščák
  • Počet článkov: 11
  • Priemerná čítanosť: 3010
  • Priemerná diskutovanosť: 11
  • RSS blogu

O blogu

Som majiteľom a konateľom spoločnosti, ktorá sa venuje investičnej príprave, výstavbe, projektovému manžentu a stavebnému dozoru KAMI PROFIT s.r.o. V súčastnosti som tiež expertom KDH pre oblasť podnikania. V minulosti r. 2010 - 2012 som pracoval ako Generálny riaditeľ sekcie pozemných komunikácií, cestnej dopravy a PPP projektov na Ministerstve Dopravy Výstavby a Regionálneho Rozvoja. Pod mojím vedením bol dokončený PPP projekt rýchlostnej cesty R1 - Pribina. 

www.najomnebyty.sk