Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Panika a prepad hospodárstva ešte nemá dno.

19.03.2020 | Milín Kaňuščák

Diskusia (1 reakcia)

23.03.2020 | Korvin

Možno by bolo konečne treba skúsiť niečo iné ako kvantitatívne uvoľňovanie a znižovanie úrokov. Nulový a záporný úrok je absurdita dneška. Čo tak konečne skúsiť dať peniaze priamo zamestnancom a firmám, ktoré externý šok zastavil? Uviesť ich do stavu pred ním a spustiť reštart. S minimom ciel a reštrikcií. Reálna ekonomika je dôležitejšia ako burzy!

Milín Kaňuščák

Milín Kaňuščák
  • Počet článkov: 15
  • Priemerná čítanosť: 2817
  • Priemerná diskutovanosť: 10
  • RSS blogu

O blogu

Som majiteľom a konateľom spoločnosti, ktorá sa venuje developmentu rezidenčného bývania, investičnej príprave, infraštrukturálnej výstavbe, bytovej výstavbe nájomných bytov, projektovému manžentu a stavebnému dozoru KAMI PROFIT s.r.o. Som členom združenia Stavebných podnikateľov Slovenska V súčastnosti som tiež expertom KDH pre oblasť podnikania. V minulosti r. 2010 - 2012 som pracoval ako Generálny riaditeľ sekcie pozemných komunikácií, cestnej dopravy a PPP projektov na Ministerstve Dopravy Výstavby a Regionálneho Rozvoja. Pod mojím vedením bol dokončený PPP projekt rýchlostnej cesty R1 - Pribina. 

www.najomnebyty.skwww.kami-profit.skhttp://barborabyty.sk/