Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

„Ľutujeme, no na hypotekárny úver máte príliš nízke občianske skóre.”

22.01.2018 | Michal Suchoba

Diskusia (6 reakcií)

23.01.2018 | MilanKap

"netradičné riešenia sú súčasťou mojej práce" ... Áno, to vieme o pánovi Suchobovi. Napríklad netradičné zmluvy v utajenom režime na finančnom riaditeľstve, kde na jednej strane je podpísaný on a na druhej jeho kamarát František Imrecze.
... vlastne to na Zlodejsku ani nie je netradičné.
Chápem aj strach z čínskych riešení. Však ich netradičné riešenia na korupciu musia naháňať strach.

12.02.2018 | Michal Suchoba

Dobrý deň, pán MilanKap, vo svete vzdelaných a kultivovaných ľudí si myslím, že sa skutočne nemusíme ťahať za slovíčka. Áno, netradičné riešenia sú súčasťou mojej práce, pretože Allexis, ako aj ja sa venujeme boju proti daňovým únikom – čo pre niektorých ľudí môže byť naozaj netradičné, iných to dokonca vyrušuje. Čo aj chápem. Systémy, ktoré sme dodali štátu sú 100% funkčné, dodané na čas, bez chýb a reklamácií. Prispievajú k efektívnejšiemu výberu daní, čo v konečnom dôsledku znamená, že štát má viac financií na rezorty, ktoré to naozaj potrebujú. Môžem vás ubezpečiť, že spoločnosť Allexis nežije len z príjmov od štátu, má rovnako korporátnych klientov a taktiež niekoľkých zahraničných klientov. Čo sa týka čínskych netradičných riešení na korupciu, je vecou krajiny, pre aké opatrenia sa rozhodne. Nie som oprávnený sa k tomu vyjadrovať. Oveľa dôležitejšie je zameriavať sa na nás a našu krajinu. Nebudem sa tajiť tým, že som spoluautorom systému štátnej pokladnice, ktorý sa dodával ešte v roku 2004 a využíva sa dodnes. Ak sú riešenia kvalitné, nezáleží na tom, kto ich podpisoval. Dôležité je, aby spĺňali svoj účel a pomáhali tomuto štátu napredovať. Ďakujem Vám, pán MilanKap, za Váš čas, ktorý ste venovali napísaniu svojho komentára a prajem Vám veľa úspechov nielen v pracovnom, ale aj osobnom živote.

05.04.2018 | voidvisavis

Ako citam komentare vidim ze pan Kaplan si hra osobku na Suchobu :D Kto vie ci to dostal ako zadanie od svojho zamestnavatela OLaNO-NOVA, a je to aktivita platena z nasich dani, alebo je iba snazivym pionierom z vychodu..teraz neviem kto je vlastne z toho oddelenia propagandy :DD Dost zaujimava praca asistenta poslanca NRSR musim povedat

23.01.2018 | Truhlik999

nas internet nepodlieha kontrole?

Tak urciteeeeeeee...

23.01.2018 | martin33

Europski sudruhovia sa v Cine skor ci neskor inspiruju.
Dovody: boj proti terorizmu, boj proti nenavisti, boj proti kritike dalsej centralizacie EU .... (dalsie body budu postupne doplnane).
Prve lastovicky uz existuju:
https://medialne.et...

23.01.2018 | libertarian

Vždy ma hrozne pobaví, keď vidím nejakého slováčiska, ako ho trápi a zarmucuje nesloboda a špicľovanie občanov niekde na opačnej strane zemegule. A ešte si trufne tvrdiť, že "u nás sa to nedeje" .
A hlavne mi vždy začne vŕtať v hlave - "prečo to ten človek robí?"

A čo tak tie zložité algoritmy na webe, ktoré skúmajú, "čo to ľudia vzájomne vypisujú" , a zanedlho aj "čo si ten človek myslí v tej svojej rasistickej hlave?"

Michal Suchoba

Michal Suchoba
  • Počet článkov: 11
  • Priemerná čítanosť: 2001
  • Priemerná diskutovanosť: 6
  • RSS blogu

O blogu

Téma blogu: podnikanie, investície, technológie