Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Dvaja prezidenti v paláci – lekcia rozumnosti?

27.06.2014 | Michal Kovács

Diskusia (1 reakcia)

27.06.2014 | samorost

byl bych rad, kdyby tuto krajinu riadil ekonomicky guru a ne politici typu Miklos, Dzurinda, Fico, Meciar apod. Problem je v tom, ze maximalizace zisku na ukor budoucnosti nebo potlacovani lidskych prav je svinstvo a zrada na svych obcanech.
---
To byla velka chyba SDKU, ze neresila podvody a svinstva Meciarovej vlady a zacali kradnout taky. Proste se jim zalibilo hrat si na Boha bez zodpovednosti a vztahu na budoucnost a prospech Slovenska. Tam je krasne videt, ze zapomneli spolupracovat a ctit si i jiny nazor. Asi toto mel na mysli autor blogu.
Netrestali se svinstva Meciarove vlady a tim se vsechno zrutilo samo do sebe a stratila se navaznost a perspektiva. Uz nechceme pravniky ve vlade, protoze to jsou nenazrani bankstri, kteri nikdy nebudou mit dost.

Michal Kovács

Michal Kovács
  • Počet článkov: 9
  • Priemerná čítanosť: 2477
  • Priemerná diskutovanosť: 7
  • RSS blogu

O blogu

Vediem expertný tím Školstvo v strane ZA ĽUDÍ. Do školstva som sa vrátil z manažmentu medzinárodnej firmy. V komunálnej politike sa venujem materským a základným školám, strednú školu som pomáhal zakladať, na vysokej som spolu s kolegami zriadili úspešné pracovisko a 5 rokov som budoval program pre šikovných ľudí zo Slovenska, ktorí odišli do zahraničia. Viacerí z nich boli učitelia a vedci na najlepších svetových univerzitách.