Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Normalizovaná demokracia bez ľudskej tváre

08.01.2018 | Martin Mlýnek

Diskusia (7 reakcií)

08.01.2018 | @@@

len aby ste tymi reformami nevyhnali ešte viac ludi za hranice ...ako sa to v minulosti už jednemu reformatorovi podarilo .....ale vedy media boli ticho ved ano na slovensku korupcia nie je ak vladnu ti čo si s novinarmi podavaju ruky ved vyššia moc zaučinkuje a už sa všetko strati aj ked sa nič nezmeni :D :D :D

08.01.2018 | didinko

To, že na Slovensku nie je korupcia vyšlo z úst jedného potmavšieho bradatého Bulhara, ktorý si paradoxne s tými novinármi ruky veľmi nepodáva. Zato s výpalníkmi, zločincami a podvodníkmi áno.

09.01.2018 | @@@

ono je to tak že dnes hisotriu prekrucaju media takže ti čo ovladaju media ty podsuvaju verejnosti aj to čo sa im hodi a prekucaju veci ako sa im hodi ak vladnu ti ich ktory sa im nehodia tak su tisice člankov o tom aka je to zla vlada ak vladnu ti s ktorymi si podavaju ruky tak je to skvela vlada aj ked pre bežnych ludi sa nič nezmenilo alebo dokonca zhrošilo ale to už media nezujima lebo novinari nikdy ale nikdy neboli nezavisli vždy pišu len tak ako im to šefovia alebo kamarati a znamy s ktorymi si podavaju ruky nadiktuju ....čiže objektivitu nikde nehľadaj aj preto je paradox že klamari najviac vyskakuju proti alternativnym mediam lebo zrazu zistili že aj iny klamu a oberaju ich o čitatelov takže prišli z väčšim klamstvo a to tym že ostatnych nazvu hejteri trollovia alebo hoaxy a neviem čo možen čo si opať vymysleli aby oni mohli držať moc na klamstvami ktore podsuvaju ako pravdu :D :D

09.01.2018 | od A do Z

Trojzavináč chválim ťa . Teba ale formujú média .Čím ďalej prispievaš tým máš väčší nadhľad. Prišla doba že zase je potrebné čítať média medzi riadkami .

08.01.2018 | Roman Kanala

Výborný článmok. Kalibašterom treba pripomínať, že sú ničomníci a prečo sú naničhodní. Okrem zločinu nerobia nič iné.

08.01.2018 | libertarian

Chýba zopár čísel.
Daňové a odvodové zaťaženie najviac narástlo práve u tých skupín obyvateľstva, ktoré sa tvári SMER že ochraňuje, teda zamestnanci. - A KOĽKO narástlo ???
A čo také konkretne urobili "pravičiari" ??? Kvôli presadeniu pomoci pre Grecko zhodili vlastnu vládu. Radičovej bolo grecko milšie ako slováci.
A hlavný prud opozície - SaS - má medzi sebou silných muslimovítačov. proti tomu je aj Fico neviniatko.


09.01.2018 | chr

... nedá mi nepodporiť 3@ . V súčasnosti asi najbetálnejšia reklama , ktorá beží v TV je o dialničnom pripojení Martina na súčasnú dialničnú sieť. Do očí bijúce klamstvo , 100x opakované sa nakoniec stane pravdou a o Ružomberku ani nehovorím . V budúcnosti si už budeme pamätať , že dialnica v Turci bola aj keď nebola . Klamstvo súčasnej hranolovej zostavy ma presviedča , že asi si takúto vládu zaslúžime , aby sme sa zbadali a zistili , že demokracia , keď sa o ňu nestaráme sa zmení v diktatúru.

Martin Mlýnek

Martin Mlýnek
  • Počet článkov: 75
  • Priemerná čítanosť: 3194
  • Priemerná diskutovanosť: 21
  • RSS blogu

O blogu

Budem písať o aktuálnej ekonomickej situácii, o politickom dianí, hlavne ak bude mať ekonomické dopady. Občas o investovaní, ale hlavne o rizíkách spojených s investovaním. Predovšetkým však prinášať konzervatívne pohľady a možno aj riešenia na dôležité ekonomické témy či politické debaty. Povolaním risk manažér, vzdelaním ekonóm, ekonomický expert Občianskej Konzervatívnej Strany (OKS).