Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Slovensku sa nezdaňuje, tu už prebiehajú DANIZÁCIE!

16.09.2016 | Martin Mlýnek

Diskusia (8 reakcií)

17.09.2016 | peterval

Veľmi dobre napísané, a žial , pravdivé.
Súčasná vláda pod vedením kapitalisto-socialisto -mafiánov si rozparcelovala Slovensko a na občanov a hlavne malých podnikateľov uvalila zdanenie, aké nepozná ani cosa nostra. Občan SR odvedie kriminálnikom z vlády pod vedením Fica, Bašternáka, Kaliňáka, Brhela a daľších 60 - až 70 % toho čo zarobí,, a aby toho nebolo málo, tak Kažimír z tejto bandy zlodejov ešte vymýšla ďaľšie vypalovanie občanov cez daň na poistky, daň pri prepise auta, zvyšovanie poplatkov na úradoch, poplatku za vodu !!! inak povedané navrhovaný poplatok za vodomer atd...
osobne si myslým, že niekomu, koho táto banda zlodejov ožobračí a nejako mu osobná finančná tragédia praskne na mozog, môže urobiť to čo Harman v DNV. S tým rozdielom, že obete nebudú z paneláku v DNV ale z hanby Slovenska nazývanej budova Bonaparte.
Súčasní politici- zlodeji by mali byť daný do basy a masovo sa začať vyšetrovať rozkrádanie + úmyselné ožobračovanie občanov cez vyššie a vyššie odvody, dane, poplatky atd. ide o vlastizradu a zároveň znužitie verejnej funkcie na vlastné obohatenie a ožobračenie tých čo to platia - občanov a drobných podnikatelov. Ako povedal minister vnútra Kaliňák_ ved je normálne ( pre nich, nie pre slušného občana!) že jeho priateľ Bašternák vraj platil 12 miliónov euro v hotovosti, cash...

17.09.2016 | Roman Kanala

Podobne to funguje na Francúzsku po francúzsky. Sociálny systém funguje tak, že sa plošne kropí celá populácia bez ohľadu na to, či to reálne potrebujú. Na financovanie vláda dvíha dane. Škrty a šetrenie sú neznámy pojem. Ak treba viac peňazí, jednoducho si socialisti vezmú viac daní.

17.09.2016 | libertarian

Pan Mlýnek objavil ameriku !!!
Vláda vraj okráda občanov ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! !

No a čo je na tom zlé ?!!! Však občania v den volieb dobre vedeli, že KAŽDÝ víťaz volieb bude zdanovať, a že ĽAVICOVÁ vláda bude zdanovať NAJVIAC !!! Takže vláda iba vzorne plní svoj volebný program. Bohatých okráda.

Toto je storočná schizofrénia voličov : Zvolia si vládu, a potom nariekajú, že ich vláda okráda. Ale však na to tá vláda je !!!
Žiadna vláda ešte nerozdala ľudom viac, ako im vzala.


17.09.2016 | martin33

Vlada okrada aj chudobnych (20% DPH aj na niektore zakladne potraviny, minimalne zdravotne odvody musi platit aj drobny zivnostnik s minimalnym alebo ziadnym prijmom ...). Lenze ti (bohuzial) nemaju dostatok rozumu na to, aby si to uvedomili.

17.09.2016 | libertarian

Môj návrh do ústavy :

Volby by nemali byť tajné, ale by sa mali evidovať mená voličov pre konkrétnu stranu. Následne by mala víťazná strana mať dovolené brať dane iba od SVOJICH voličov. To by si potom voliči rozmysleli, komu dajú hlas ! !!! !!!! ! !!! ! !!!! !! ! !! !! !! ! ! !!!! !!


18.09.2016 | Truhlik999

zaujimave!

19.09.2016 | martin33

Este lepsie riesenie je, ze volici by nevolili ake strany budu prijimat zakony pre vsetkych obcanov, ale naopak zakony ktorej strany budu platit pre daneho volica. Teda volic socialistov by musel dodrziavat zakony socialistov a volic libertarianov by musel dodrziavat zakony libertarianov (teda naozajstne minimum).
Volici KDH by na zaklade zakona nemohli nakupovat v nedelu, volici Fica by platili astronomicke dane ale mali by vlaky zadarmo (a zvysok dani by im rozkradli Fico s Basternakom).

18.09.2016 | Roman Kanala

Do ústavy sa hneď v 1990 malo dať, že horná hranica hlasov, ktorú jedna politicka strana môže dosiahnuť, bude 20%. Namiesto kvóra 5%. Tak by nebol Mečiar ani Fico. Strany by museli uzatvárať koalície, aby vládli. Síce by to nezabránilo zvrhlým koalíciám ako HZDS-SNS-ZRS v 1994 alebo dnešnému fašoboľševickému zlepencu, ale nebol by Mečiar II, Fico I ani Fico II.

Martin Mlýnek

Martin Mlýnek
  • Počet článkov: 65
  • Priemerná čítanosť: 3328
  • Priemerná diskutovanosť: 23
  • RSS blogu

O blogu

Budem písať o aktuálnej ekonomickej situácii, o politickom dianí, hlavne ak bude mať ekonomické dopady. Občas o investovaní, ale hlavne o rizíkách spojených s investovaním. Predovšetkým však prinášať konzervatívne pohľady a možno aj riešenia na dôležité ekonomické témy či politické debaty. Povolaním risk manažér, vzdelaním ekonóm, ekonomický expert Občianskej Konzervatívnej Strany (OKS).