Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pohľad na rok 2013 – drahé kovy, banské spoločnosti, bitcoin, FED, NSA

28.12.2013 | Martin Belobrad

Diskusia (3 reakcie)

29.12.2013 | Motylx

Aspoň jeden článok široko ďaleko, ktorý som si s chuťou precital.
:)
Keby som mal viac peňazí, do vsetkeho by som trochu investoval.
Najmä do tazobnych spoločností.
Len ktorych?
Čiastočnú odpoveď dáva starší článok z upneru.
K tvojmu pohľadu na rozdiely medzi papierovým a fyzickým zlatom (manipulacia ) ponuka ďalší - nedôvera k finančným trhom.

Všetko najlepšie, teším sa na ďalšie články.


http://upner.com/ak...

29.12.2013 | Martin Belobrad

tazobne spolocnosti je asi najlepsie kupovat cez indexy... trebars ten GDX, pripadne sa da ist do toho aj cez investicne fondy, ktore maju pod spravou akcie tazobnych spolocnosti... nie je to ryza, ako ked trafis juniora, ktory vzrastie za rok/dva/tri 2000%, ale stale je to zo strednodobeho a dlhodobeho hladiska vcelku priatelny vynos. sledujem asi 200-300 spolocnosti a tiez sa neviem rozhodnut, ze ktore su tie naj :D navyse je vhodne namiesat dobre kos kde su aj exploration, potom development, pre-producer, producer a pak major spolocnosti... v kazdom pripade su komplet vsetky vo vypredaji

30.12.2013 | Zavacky

"" Koniec roku a začiatok toho nového je ideálny čas na spísanie pár predikcií a zaradenie sa do stáda analytikov, čo im nikdy predpovede nevyšli. ""

Udalosti sa zrýchľujú, reakcie sú nesystematické, ale podstata zostáva. Preto treba predikovať na dlhšie obdobie. Chyba je prakticky vylúčená.

Martin Belobrad

Martin Belobrad
  • Počet článkov: 14
  • Priemerná čítanosť: 3212
  • Priemerná diskutovanosť: 59
  • RSS blogu

O blogu

Pracujem ako analytik/trader v spoločnosti GoldSilver.sk. Špecializujem sa na agresívne obchodovanie pákových ETF na komodity, investovanie a analyzovanie do banských spoločností, bitcoin a ropu.