Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Čakanie na dokonalý prezidentský rozhovor

13.08.2013 | martinoslo

Diskusia (6 reakcií)

14.08.2013 | Aeneas

V mnohom sa dá iba súhlasiť. Komentovanie politických diskusií/relácií je na katastrofálnej úrovni. O komerčných televíziách sa vyjadrovať ani nedá, tam sa politická diskusia zmenila na reláciu o moderátorke. Vo verejnoprávnej televízií je to jedna veľká katastrofa. Nepripravená redaktorka, absolútne absentuje prehľad čo sa deje vo svete. Najsmutnejšie je to, že na Slovensku sú častokrát zbytočne osobní, ale nie tam kde majú byť (presne ako uviedol autor blogu t.j. financovanie, pohnútky, kto pôjde s vami "na hrad"), ale v hlúpostiach. Neviem ako to je v Nórsku, ale už prezidentské debaty v Česku boli o dva stupne vyššie ako u nás....

14.08.2013 | OliWer

V Nórskom kráľovstve zatiaľ prezidentské debaty nevedú... :-)
Ale, samozrejme, inak máte úplnú pravdu vo všetkom.

14.08.2013 | hulo11

Dovolím si nesúhlasiť so záverom blogu - forma odpovede je rovnako dôležitá, ako obsah. Prezident reprezentuje, musí vedieť vystupovať, musí vedieť dosať zo seba pár súvislých viet. Na zdvorilostných zahraničných návštevách a pri rôznych ceremóniách nemusí povedať dokopy nič. Ale mal by to povedať pekne.

O čo menšie má kompetencie, o to reprezentatívnejší by mal byť. :-)

14.08.2013 | skorodochodca

Nuž ... asi sa nezhodneme. Podľa mňa bude najlepší prezident, o ktorom nebudem ani vedieť.
Príhodička z 1989: U nás zúrila "nežná" ... boli sme centrom sveta = pupkom sveta ... všetci komentátori v TV nás o tom presviedčali a m sme VERILI!!! Ale nenápadná reportáž v predvečer návštevy Busha u Havla - pre ohradou bieleho domu sa pýtal náš, československý komentátor mamičky s kočíkom, či vie, kam ide jej prezident na návštevu. NEVEDELA! o Československu ešte NEPOČULA!!!
Predpokladám, že nematurovala v NÓRSKU!

14.08.2013 | .j.j.

Veľmi dobrý blog, iba jedna malá poznámka - prezident vymenúva všetkých nových sudcov ÚS SR.

15.08.2013 | Roman Kanala

Prezident vymenúva, či nevymenúva aj Čentéšov. Aj predsedu vlády - spolupútnika. Aj Jahnátkov za profesorov. Aj Harabínov.

Martin Baranovič

Martin Baranovič
  • Počet článkov: 17
  • Priemerná čítanosť: 2118
  • Priemerná diskutovanosť: 5
  • RSS blogu

O blogu

Bývalý novinár (Rock FM rádio, Markíza, TA3) a PR (Eset), od 2010 žije v Nórsku; začinajúci podnikateľ, ktorý má chuť písať a podeliť sa o radosti i starosti zo života mimo domova, z azda najkrajšej a najdrahšej krajiny na svete. Prvé dva texty vyšli na eTRENDE v blogu <a href="https://blog.etrend.sk/vyrobene-na-slovensku/">Vyrobené na Slovensku</a>.