Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prepíšte ústavu, zdravotná starostlivosť nebude zadarmo

23.10.2017 | Marian Faktor

Diskusia (3 reakcie)

23.10.2017 | @@@

toto sa mi zda trohu mimo ....a neplatia to vždy ?.....to je ako ked si zo štatistik vytrhnem to čo sa mi hodi a odprezentujem ich ale aj to čo štat plati do zdravotncitva v podstate vybera od ludi od pracujucich nič viac ....čiže to oni platia stale ....dalšia vec je čo ako niekto v tom chce zmeniť ????....ja vždy hovorim že teraz mame sofistikovani system na oblbovanie ludi a uvediem prečo ....všetko to platia bežni ludi je to ireleventne ako to kto nazyva niekory sa hraju zo slovičkami čo plati štat a čo zamestnanci ale vždy to platia zamestnanci nech sa na to pozrieme ako chcem ....a potom tu su sofistikovani oj.bavači takto ich nazve to su politici ktoru prezentuju jendoo že to ide na ukor zamestnancov a že oni to zemnia ale ako to zmenia ?....zmenia to len tak že to opať platia ti zamestnanci ale už v slovičkach sa to zemni ale len tym že prezentujeme že to plati vlada z rozpočtu pričom ten rozpočet tiež len naplnili zamestnanci svojimi danami takže v podfstate sa nič nemeni ....a tu to ešte nekonči lebo je tu ešte možnosť aby ludia platili viac priamo čo sa opať len dotkne tych o ktorych politici tvrdia že ich sa snažia odbremeniť

24.10.2017 | HlasNaHlas

penta a jej svety zdravia sa potrebujú napapať. preto to tak bude - nie hodnota, ani zdravotníctvo, ale súkromné Svety zdravia za verejné peniaze (občanov) - tečúce do vrecák akcionárov Penty.

25.10.2017 | Hampton

najviac papat potrebuju ludia napojeni na statne nemocnice, distribuciu liekov a zdravot. materialu, pristrojov a VSZP (vid napr. jej sekera od predchadzajuceho vedenia, nakup CT a pod.).

Marian Faktor

Marian Faktor
  • Počet článkov: 47
  • Priemerná čítanosť: 2882
  • Priemerná diskutovanosť: 6
  • RSS blogu

O blogu

Čo s chorobami slovenského zdravotníctva? Ako lekár so skúsenosťami so zdravotníckym manažmentom prinášam viaceré pohľady a hlavne riešenia. Pracujem v zdravotnej poisťovni Dôvera a zdravotníctvom sa zaoberám aj ako expert KDH na zdravotníctvo. Sledujte ma aj na mojom Facebooku a Twitteri alebo na mojom webe.

Moje odkazy