Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Exekučný zákon: pol palca hore

26.01.2017 | Marian Faktor

Diskusia (3 reakcie)

27.01.2017 | Michal Rybárik

Celkom suhlasim s argumentaciou v clanku, sloboda volby nadovsetko. Jednym dychom dodavam, ze by som si zelal aj moznost slobodne sa rozhodnut, ci budem poisteny v zdravotnej poistovni, alebo ci si budem naklady na zdravotnu starostlivost hradit sam. Napriek tomu ze na zaklade zakona musim platit a platim zdravotnej poistovni sumu zretelne vacsiu nez su naklady na moju zdravotnu starostlivost, tak som pri vyuzivani zdravotnickych sluzieb limitovany tym, ci poistovna (ktorej sa nemozem vyhnut) ma lekara zazmluvneneho, a ci mu dany vykon v danom case laskavo preplati...

27.01.2017 | Pavol1

ale ale pán Faktor, tak exekuovaných peňazí je Vám ľúto a čo máme hovoriť my poistenci na to že si vyplácate zisky z povinného zdravotného poistenia?!!! Nemocnice v dezolátnom stave a vy doslova kradnete a vyžierate peniaze zo systému a transferujte si ho na súkromné účty! Hanba Vám, že sa vôbec idete ešte ozývať.

07.02.2017 | Marian Faktor

Dobrý deň. Na mieste je otázka či môžu zdravotné poisťovne a zdravotnícke zariadenia vyrábať stratu a zadlžovať sa?
Podľa nás nie. Peňazí v zdravotníctve je toľko, koľko je. Treba riešiť klientelizmus, zlé manažovanie a vyvodzovanie zodpovednosti za nevýhodné zmluvy.

Marian Faktor

Marian Faktor
  • Počet článkov: 47
  • Priemerná čítanosť: 2882
  • Priemerná diskutovanosť: 6
  • RSS blogu

O blogu

Čo s chorobami slovenského zdravotníctva? Ako lekár so skúsenosťami so zdravotníckym manažmentom prinášam viaceré pohľady a hlavne riešenia. Pracujem v zdravotnej poisťovni Dôvera a zdravotníctvom sa zaoberám aj ako expert KDH na zdravotníctvo. Sledujte ma aj na mojom Facebooku a Twitteri alebo na mojom webe.

Moje odkazy