Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Keď internet a zlepence píšu budúcnosť...

16.06.2010 | Filmuska1

Diskusia (5 reakcií)

16.06.2010 | Ratataplán

..vy by ste stále niekoho alebo niečo vyprevádzali do histórie....aj do blogosféry...nie je to trochu prehnané.?

16.06.2010 | bwd

To je pravda, je to prehnané. Netreba ich ešte odprevádzať do histórie, najprv si musia odpykať spravodlivé tresty za to, čo popáchali. A potom, po takých dvadsiatichpiatich rokoch ich s radosťou do tej histórie odprevadíme.

16.06.2010 | Lucia Mušková

do blogosféry? to bude omyl. ad historia, su veci, ktore by som do nej nerada odprevadila, ale su veci, ktorych odchod ma nesmierne tesi... mimochodom, to neznamena, ze zminu z oci, to by ani nebolo dobre, historia je skvela v tom, ze sluzi ako muzeum, da sa do nej nahliadat, ucit sa, vyvarovat, inspirovat... ale uz nemoze zasiahnut do pritomnosti... to je na nej niekedy pekne.
A prehnane? Realita bola omnoho horsia...

16.06.2010 | laso

faktom je, ze ked ma niekto na internete INY nazor nez pravicovy, tak ho " znicia' sposobom, ktory tazko nazvat inak ako hyenisticky...
jednym z medializovanych bol blogger antisulik- a to este nebol uplne proti, iba mal pochybnosti
takze buducnost je na internete- akurat by som ju nespajal s demokraciou-lebo demokracia je aj respekt k mensinovemu nazoru,ale skor s DIKTATUROU jednej strany- PRAVICOVEJ a tej, ktora ma dost penazi na media

17.06.2010 | skorodochodca

a chuť pravicových tam zavesiť, treba to v prípade spoločných peňazí dostať do polohy povinnosti.
Keď Fico kritizoval predošlé vlády, myslel som si, že na tomto poli niečo urobí. Nič pozitívne sa však nestalo.
Povinné internetové dražby a aukcie - s prístupom pre všetkých splňujúcich podmienky - to by som si želal dosiahnuť do roka a do dňa. A možnosť verejnej kontroly - pozerať priamo webovú stránku s vývojom ceny. Som presvedčený, že by sme žiadne škrty a nepopulárne obmedzenia nepotrebovali. A možno by aj transformácia dôchodkového systému v stave priebežný+sporivý na priebežný+priebežný nebola tak drahá, ako sa bez internetu doteraz zdalo.
Ak sa tie aukcie a dražby uzákonia do roka a do dňa a aj začnú konať, krehká vláda by mohla vydržať aj dlhšie. Ináč pocit korupčnosti narastie a dôvera v aktérov poklesne možno pod hranicu vládnuteľnosti.

Lucia Mušková

Lucia Mušková
  • Počet článkov: 11
  • Priemerná čítanosť: 3474
  • Priemerná diskutovanosť: 7
  • RSS blogu

O blogu

Pracovala som ako riaditeľka informatiky, manažérka informatizačných projektov, spoluzakladala som kongres ITAPA. Baví ma všetko, čo nás posúva dopredu, učí chápať a zlepšovať svet okolo nás. Tento blog je... vlastne o nás.