Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pán minister, tak za takúto domácu úlohu, by som vás fakt nechal po škole

07.09.2010 | Lubos Sirota

Diskusia (0 reakcií)

08.09.2010 | brusicdmntov

Vážený pán prezident Asociácie personálnych agentúr Slovenska,
vážení priatelia,
 
v 1. augustový utorok r. 2010 sa v priestoroch ÚP v Stropkove konala prezntácia jednej z "najrýchlejšie rastúcich pracovných agentúr pôsobiacich na českom a slovenskom trhu práce " [s podtitulom Hľadáte prácu? Spoľahnite sa na nás.. ananás ;-)], v priebehu ktorej nám bol ponúkaný - na vysokej profesionálnej úrovni spracovaný - reklamný letáčik s takto naformulovanou rečníckou otázkou - citujem: "A aké sú výhoda zam[e]stnania prostredníctvom agentúry Edymax personnel services v porovnaní s mnohými konkurenčnými agentúrami?" a touto pohodovou odpoveďou – opäť citujem reklamný letáčik: "legálne zamestnanie na základe pracovnej zmluvy spolu s odvodmi štátu - to po prvé".
 
Poněvadž bitvy rozhodují fACTA, NON VERBA, chcem sa Vás opýtať, priatelia, přátelé, friends, zda jim mohu (svůj život s)věřit?
 
S pozdravom
 
Jaroslav L.
 
1 z mnohých
oprávnene nedôverčivých
uchádzačov o zamestnanie

Luboš Sirota

  • Počet článkov: 16
  • Priemerná čítanosť: 4310
  • Priemerná diskutovanosť: 11
  • RSS blogu

O blogu

Viac ako 25 rokov pracujem v oblasti ľudských zdrojov, kde som sa presvedčil, že mnohí ľudia nevyužili svoju príležitosť len preto, že vyzerala ako práca. Môj blog je preto najmä o trhu práce, ale častokrát sa neubránim vyjadriť svoj názor aj na iné celospoločenské témy, keďže všetko so všetkým súvisí.