Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ako sa Fico nestal slávny

15.05.2010 | Lubos Sirota

Diskusia (9 reakcií)

15.05.2010 | viola21

Ficovi sa vôbec nedivím, že ignoruje opozíciu a podobné výčitky, je to proti logike.
Vyčítať mu, že nepovedal nie proti pomoci Grécku je zvrátené.
Slovensko, ako najmladší člen Eurozóny nemá morálne právo po obdržanej európskej pomoci povedať nie!

17.05.2010 | lietadlo

Nechápem, tomuto zmýšľaniu, že nemáme právo povedať nie. To ste kde na toto prišli. Čo sme nesvojprávny? Keď nás prijali, tak sme sa stali rovnocennými partnermi akými sú aj iné štáty, preto máme svojich zástupcov v europarlamente, lebo máme tiež práva na vyjadrenie svojich názorov. Tak o čom to tu trepete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Češi si vždy povedia svoje. V únii nie sme žiadny poddaní!!!!!!!!!!
Už sa zobuďte všetci Ficiakovci, lebo kvôli Vám ideme tam kam ideme.

16.05.2010 | LubošB

Nie každý túži vstúpiť do dejín za každú cenu. Niekedy dá prednosť zdravému rozumu a zodpovednosti.

17.05.2010 | lietadlo

Tak načo sa tam trepe, keď je to jednoznačne pozícia, ktorá je predurčená k tvorbe dejín.
Mnohí by sme mu boli vďačnejší keby veru do tých dejín s tým svojím "zdravým rozumom a zodpovednosťou " nevstupoval.

17.05.2010 | tomasrosima

Musím reagovať na predchádzajúce príspevky. Ak sme suverénny štát tak sa tak aj správajme a nebuďme tajtrlíkmi, ktorý pristúpia na všetko čo si najsilnejší zmyslia. Ak máte vy takú potrebu prispievať na 3000 eurové dôchodky Grékov tak prosím ja som zásadne proti. Mrzí ma že veľa Slovákov tak bezhlavo dôveruje Ficovi a chýba im ten zdraví rozum.

17.05.2010 | El gato con botas

Dochodky vo vyske 3000 bola novinarska kacica. Tak ako vacsina zarucenych informacii o Grecku v bulvarnych novinach. Kritizujete inych, ale pravdepodobne aj vy mate presne rovnaky problem s dovercivostou, len voci inym zdrojom.

17.05.2010 | Ratataplán

..pracujete v oblasti ľudských zdrojov...a asi tam ostanete pracovať na večné veky,,,,Vaše myšlienkové pochody to naznačujú----- ale nechceli by ste to skúsiť radšej v rastlinnej výrobe.??a prestať písať nezmysly?

17.05.2010 | cotton

Su dobre k tomu, aby sme pochopili, ake su niektore opozicne strany bezcharakterne - kritizuju vsetko bez rozdielu, ci je to dobre alebo nie, a ci sa vobec da bez vahania na tuto temu odpovedat.

Kritizovat Fica len preto, ze je to prave v mode, to mi pride trochu smiesne a detinske. Zakladna ideologia tohto clanku je

FICO=ZLE RIESENIA

a ci tu bude nezamestnanost 20% alebo 3% a ci tu bude verejny dlh 37% alebo 12%, stale bude co kritizovat, ved predsa ak to urobil fico, tak je to vsetko na houby :)

Viem si zivo predstavit, co by ste napisali, ak by fico pomoc grekom odmietol - 'Fico zase populista, tentokrat ide proti celej EU'.

17.05.2010 | catze

Minuly tyzden som natrafil v nemeckom Wirtschaftswoche na jeden clanok o Grecku: http://www.wiwo.de/...

Fico tam ma fotku s popisom: Ministerpräsident der Slowakei: "Ich traue den Griechen nicht".

Luboš Sirota

  • Počet článkov: 16
  • Priemerná čítanosť: 4310
  • Priemerná diskutovanosť: 11
  • RSS blogu

O blogu

Viac ako 25 rokov pracujem v oblasti ľudských zdrojov, kde som sa presvedčil, že mnohí ľudia nevyužili svoju príležitosť len preto, že vyzerala ako práca. Môj blog je preto najmä o trhu práce, ale častokrát sa neubránim vyjadriť svoj názor aj na iné celospoločenské témy, keďže všetko so všetkým súvisí.