Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aké bude smerovanie vlády vo verejných financiách?

05.05.2016 | Konzervatívny inštitút

Diskusia (3 reakcie)

05.05.2016 | @@@

čital som tie vaše navrhi a nesuhlasim z tym čo pišete o dôchodkoch a ako ich rieišť ...riešenie typu nasporte si sami by bolo idealne ale len v tedy ak by štat nepodporoval inflaciu ...inflacia je urazom dôchodku kedže ludi inflacia okrada o uspori a ECB a v spolupraci všetkych vlady v EMU tlači na vyššiu inflaciu takže tym padom tito ludia okradaju ludi čo si sporia na dôchodku a pokial niečo take ako ECB bude exitovať nema vyznam sa odklaňať od prveho piliera všetko ostatne ako druhy pilier a nezmyslenosti su len špekulativne a neiste riziko ktore nerieši dôchodky ale len hodi všetkych ludi do špekulativnej oblasti s rizikom skončenia pod mostom na dôchodku .....

09.05.2016 | Roman Kanala

Podľa Konštantína Čikovského z Denníka N patrí k tajným dohodám zlepenca Fico III zrušenie dlhovej brzdy. Najprv pre investície pod zámienkou, že ak ostane dlhová brzda, vláda prestane stavať diaľnice. Potom preto, lebo požičiavať si za nulový úrok je lepšie, ako mať úspory za záporný úrok. Jedného dňa, až úroková miera narastie, sa stane obsluha dlhu veľkým bremenom.

Neverte Kažimírovým plačkám o investičnej výnimke
Konštantín Čikovský, nedeľa 8. mája 2016 21:42
https://dennikn.sk/...

09.05.2016 | noblesa

Naco pisat obsiahle expertizy... Na otazku "Aké bude smerovanie vlády vo verejných financiách?" existuje vzhladom na zlozenie vlady prave jedna a uplne vycerpavajuca odpoved: Bude sa kradnut ako este nikdy.

KIosk

KIosk
  • Počet článkov: 49
  • Priemerná čítanosť: 2116
  • Priemerná diskutovanosť: 6
  • RSS blogu

O blogu

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika (KI) je mimovládny, neziskový a nezávislý think tank, založený v roku 1999. Spoločným menovateľom aktivít KI je ich hodnotové vymedzenie, teda konzervatívny pohľad na spoločnosť a liberálny prístup k ekonomike.V našom KIosku ponúkame náš pohľad na ekonomiku a spoločnosť, ctiac si najmä nasledovné princípy:* Sloboda* Osobná zodpovednosť* Súkromné vlastníctvo* Trh* PravidláViac nájdete na našej pravidelne aktualizovanej webstránke.