Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

A čo tak dve kolá v jednom?

26.05.2016 | Konzervatívny inštitút

Diskusia (1 reakcia)

26.05.2016 | libertarian

Ešte lepšie riešenie volieb :
Po skorozlihaní rakuskych voličov, a po prípadnom zlihaní anglických voličov v referende zavedie EU najspolahlivejšiu formu volieb :
Zoznam zvolených kandidátov pripraví europska komisia, a zvolí ich europsky parlament formou hlasovania o návrhu EK. Samozrejme, z hlasovania budú odídení zástupcovia protiutečeneckých štátov - rakušania, slováci,..???... a iní rebeli.

A bude vymalováno. Nebude hroziť, že si hlupi voliči zvolia nevhodných politikov. Voliči si ušetria cestu k volbám, ušetria sa im zbytočné hádky, ušetrí sa spusta papiera, ...... proste genialne. Demokracia je genialna.

KIosk

KIosk
  • Počet článkov: 49
  • Priemerná čítanosť: 2116
  • Priemerná diskutovanosť: 6
  • RSS blogu

O blogu

Konzervatívny inštitút M. R. Štefánika (KI) je mimovládny, neziskový a nezávislý think tank, založený v roku 1999. Spoločným menovateľom aktivít KI je ich hodnotové vymedzenie, teda konzervatívny pohľad na spoločnosť a liberálny prístup k ekonomike.V našom KIosku ponúkame náš pohľad na ekonomiku a spoločnosť, ctiac si najmä nasledovné princípy:* Sloboda* Osobná zodpovednosť* Súkromné vlastníctvo* Trh* PravidláViac nájdete na našej pravidelne aktualizovanej webstránke.