Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jedovaté vajcia - doma aféra, v Bruseli o tom mlčíme

18.09.2017 | Jarmila Halgašová

Diskusia (4 reakcie)

18.09.2017 | mprv sr

Dobrý deň pani Halgašová, treba zrejme sledovať dianie trochu detailnejšie. Aj v Bruseli sa tejto téme pani ministerka intenzívne venuje - http://www.mpsr.sk/... Na minulotýždňovej Rade ministrov pôdohospodárstva sa k tejto téme veľmi ostro vyjadrila. Chápeme, že zastupujete obchodníkov, ale podľa nášho názoru nie je možné, zbavovať sa zodpovednosti za to, čo predávate alebo servírujete zákazníkom s tým, že "ja nič, ja len predajca". Každý predajca musí niesť zodpovednosť za svoje konanie. Ministerstvo pôdohospodárstva bude chrániť spotrebiteľa, aj keď obchodu sa to nie vždy musí páčiť.

20.09.2017 | Vlasko

toto je dobry vtip: "Ministerstvo pôdohospodárstva bude chrániť spotrebiteľa". Tym ze budete davat dotacie polnohospodarom ? Tym ze ich budete dotovat ked maju problem s urodou(to maju pokial som si vsimol vzdy) ? Tym ze budete obchodom davat 1000000 pokuty za pokazene citrony ? Tym ze ich budete buzerovat, kde mozete ?

Banda vsivavych uradnikov co len den co den vymyslaju nove blbosti, len aby mali zabezpecene teple miestocka. Rusenie regulacii nikdy a za ziadnych okolnosti - ved kto by potom "chranil" ovecky ???
Cele ministerstvo je zbytocne, len vam to nedochadza(a ani dojst nemoze).

18.09.2017 | Truhlik999

Clanok som zbezne prebehol - a nestacim zirat, ako hlupo posobi.
Pani autorka posobi ako totalny diletant, ktory absolutne nechape, co sa okolo deje.

18.09.2017 | Jarmila Halgašová

Takýchto Truhlíkov bude ešte určite viac ako 999 :-)

Jarmila Halgašová

Jarmila Halgašová
  • Počet článkov: 3
  • Priemerná čítanosť: 2003
  • Priemerná diskutovanosť: 7
  • RSS blogu

O blogu

Po štúdiu na Chemicko-technologickej fakulte som svoj profesijný život venovala potravinárskemu priemyslu. Skúsenosti som čerpala vo výrobe, pri úradnej kontrole potravín a tiež na Ministerstve pôdohospodárstva Slovenskej republiky pri tvorbe legislatívy a zastupovaní Slovenska v Bruseli. Ako riaditeľka Potravinárskej komory Slovenska som sa 12,5 roka zaoberala potravinárskym priemyslom a potravinami z každého uhla pohľadu. V súčasnosti tímlíderka SaS pre pôdohospodárstvo. Veľmi by som chcela, aby potravinárstvu a poľnohospodárstvu sa aj na Slovensku začala venovať patričná pozornosť tak, aby im začalo konečne svitať na lepšie časy.