Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Abyže nám lepšie bolo

28.04.2014 | Jana Zitňanská

Diskusia (11 reakcií)

28.04.2014 | Niless

Pani Zitnanska s mojim hlasom nepocitajte, bohuzial. Od kedy ste v politike ziadna vyrazna stopa nezostala a ceresnicka na torte je spolupraca s Lipsicom, ktory by podla mna uz mal davno odist aj s celym kamarasaftom z KDH a SDKU.
Ale inak ste mile ziena.
Na zaver dodam jedno, na hesla, rozne marketingove slovne spojenia a pod. uz ludia neberu. Uz prichdza faza kedy iba skutky budu marketingom politikov.
Smutne je ze ani jeden kandidat nespusti populisticku kampan za znizovanie nakladov na eurposlancov a ich vyhod. Keby aspon Ti ludia co ziskaju taketo vymozitelnosti sa ciastkovo podelili s postihnutými, ale tu asi konci krestanstvo kazdeho KDH a SDKUckara. Od socialistov to necakam lebo Ti maju v zilach geneticky vrodene brat z cudzieho ale nezdielat.

29.04.2014 | temp

onOho casu ked Drukos prisiel s nejakym projektom, tak aj dievcatko v ich reklame hovorilo "otecko, mamicka, chceme sa mat lepsie !"

29.04.2014 | libertarian

"Potrebujem váš hlas, aby som za vás mohla hovoriť. "
- a ako chcete za mna hovoriť, ked nepoznáte moje priania, moje názory ?

"abyže nám lepšie bolo" - a KOMU ? Komu "nám" ? Kto sme MY ? MY, to su ludia, ktorí čakaju, kedy im štat dá peniaze odobrané od iných ludí ??? Haldy mladých, ktorí vyštudovali NEPOUŽITELNÉ vzdelanie, a chcu iba taku pracu, ktorá sa im veľmi lúbi ?

"abyže nám lepšie bolo" - no hej. Ale kto bude pracovať na nás ???
Ak chcete hovoriť ZA MŇA , hovorte za zrušenie toho bruselského cirkusu, ktorý nás vyžiera, ktorý nám šikanuje život, ktorý propaguje ničnerobenie pred prácou. Hlas vám k tomu nedám, lebo iste toto neurobíte.

Ale inak ste mile ziena. Živte sa poctivo mimo politiky. Politici budu vždy hlásať iba podporu lenivosi a zaháľania, pretože toto sa voličom najviac páči. Na slovensku sú už skoro VŠETCI ludia socialne odkázaní, zdravotne postihnutí, pracovne neschopní, chlastania schopní, množenia schopní, všetci len otrčaju paprče, aby súdruh štát bohatým bral, a nám dal. Za toto hlas nedám. Aj bez môjho hlasu vám to onedlho padne. Všetci budeme "gréci", ale bez greckych penzií a bez mora.

29.04.2014 | hulo11

Kde sme sa to dopracovali, keď pravičiari brnkajú na sociálnu strunu? Keď zrátame všetky "znevýhodnené skupiny" a menšiny, zistíme, ži ich je väčšina. Ktorý politik príde s heslom - aby mužom dobre bolo? :-)

29.04.2014 | libertarian

heheéé.... ty tu vidíš nejakých pravičiarov ?

29.04.2014 | Jozef321

Po 25 rokoch vykradaciek - nasr..... Generacia v ......, a stale sa akurat vedu tieto kecy.

29.04.2014 | Motylx

Chcela by som, aby ma ľudia obdivovali.
Prečo?
Ja neviem.
Vieš spievať?
Neviem.
Vieš kresliť?
Neviem.
Si krásna?
Neviem.
Si múdra?
Neviem.
Tak prečo ťa majú ľudia vlastne obdivovať?
Neviem. Mohla by som ísť do Bruselu...
Načo?
Neviem. Abyže nám lepšie bolo...
Komu...ľuďom?
Neviem.
Vieš čo ľudia chcú?
Neviem.
Ako chceš teda dosiahnuť, aby sa mali lepšie?
Neviem.
Ak to nevieš teraz, keď si doma, ako to dokážeš, keď s nimi stratíš kontakt?
Neviem.
Čo vlastne vieš?
Neviem.
Čo chceš?
Aby ma ľudia obdivovali a abyže nám lepšie bolo. A svetový mier.

29.04.2014 | libertarian

no super. To si sám stvoril ? S takým talentom by si mal ísť do bruselu. Aby ženám lepšie bolo.

29.04.2014 | Motylx

:)
Keď ja ti neviem...

29.04.2014 | Motylx

Som bohatý.
A múdry.
Teda aj krásny.
Vtipný.
Viem aj krásne spievať.
Hovoria moji obdivovatelia.
Načo by som tam chodil?
Moje ženy sa majú lepšie.
:)

30.04.2014 | api

Program je kde? To žiaden kandidát do EU parlamentu nemá ani len základnú agendu, základ programu, ktorý chce presadzovať? To sa ešte v Nove nenaučili, že bez programu dnes už ani jeden politik v pravici neuspeje? Kde je niečo ako: chcem presadiť toto a toto, zmeniť toto a tamto takto ... kde je niečo odvodené od slova "robiť, urobiť"??? Ficko to presne hovorí ... pravica nemá program. Ešte dobre, že nekandiduje aj on, inak by to tu zas bolo len o tom, kto je menšie zlo. Ale možno do 26. mája ešte pani poslankyňa program napíše nejaký, za ktorý sa budeme môcť postaviť a voliť ten program a nie jej "modré oči" a sladké reči.

Jana Žitňanská

Jana Žitňanská
  • Počet článkov: 25
  • Priemerná čítanosť: 3940
  • Priemerná diskutovanosť: 11
  • RSS blogu

O blogu

Poslankyňa NRSR. Podpredsedníčka hnutia Nova.