Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Je Madeira dobré miesto na dovolenku (pre Teba) ?

10.07.2016 | Filip Vítek

Diskusia (6 reakcií)

12.07.2016 | Filip Vítek

Sem neváhajte pripísať Vašu dodatočnú otázku, ak som nepokryl nejakú tému, ktorá Vás vo vzťahu k MADEIRE trápi.

13.07.2016 | Ludmi

Dobrý deň,

ďakujem za krásny a obsiahly článok, ktorý poskytuje info z každej oblasti. Ani neviete ako veľmi vhod mi práve padol. Iba som sa utvrdila, že Madeira je naozaj pre mňa, ale v inom režime ako som zvyknutá. Už minulý rok som si našla veľa užitočných info a práve komplikovaná mestská doprava a náročná doprava autom ma odradili. Teraz veľmi aktívne zvažujem jednu ponuku českej CK, ktorá má veľmi dobrý turistický program aj s dopravou na jednotlivé východiskové body túr. Len ma odrádza cena, keď si predstavím, že si viem kúpiť lacnú letenku a "booknuť" ubytovanie za polovičnú cenu. Ak by som našla parťáka, aby som nedoplácala 1 ložkovú izbu, tak by som to videla celkom reálne dobrodružstvo na koniec augusta.....a bez stravy, aby som si mohla užiť domáce dobroty v úžasných putikách.

Pekné leto. Ľ.

14.07.2016 | Filip Vítek

Ďakujem za pozitívnu spätnú väzbu. Budem vám držať palce. Parťáka by som odporúčil aj pre túry, ísť samej by som Vám fakt neodporučil. Pri zájazdoch treba pamätať, že túry budú vyberané tak, aby ich zvládla priemerná skupina a pôjde sa priemerným tempom, čo lepšieho turistu asi bude výrazne obmedzovať. Nájdite vo svojom okolí niekoho, kto miluje túry a na zvyšok ho prehovoríte :)

14.07.2016 | Ludmi

No a to zas máte pravdu, to som asi zase nezvážila, lebo som ešte na takej organizovanej dovolenke s programom nikde nebola. A môže to byť obmedzujúce ak sa vyskytne viac ľudí v dôchodkovom veku alebo nejaký motáci....tak to ešte zvážim, ale autom si netrúfnem ani keby ho šoféroval niekto iný.....predsa tu nemá skúsenosti s takým terénom a spôsobom šoférovania. Ďakujem za názor.

17.10.2016 | Adorable

Súhlasím s autorom v mnohom. Nádherný, zelený, čistý, rozoklaný ostrov v oceáne, ktorý každého uchváti výhľadmi do údolí. Bývali sme vo Funchal v penzione a dopravovali sa motocyklom po ostrove. Odporúčam fyzicky zdatnejším, hlavne na turistiku, lebo skutočne je to neustále prudšie stúpanie a klesanie hoci idete len do supermarketu :). Je tiež pravda, že horský "servis" v podobe našich chát tam nie je ale zato čisté WC-ko so zrkadlom a umývadlom zašité v kopcoch je pre našinca veľké prekvapenie. More je klasický studený Atlantik aj ked na juhu bol málinko "teplejší" ako na severe ostrova (Prírodné kúpele) kde aj oveľa viac fúkalo.
Krásny a hlboký zážitok tým, čo ju navštívia.

05.06.2019 | Zbrvjn

Zdravím na Madeiru sa chystáme takto o mesiac mal by som pár otázok čo a ako na ostrove mohli by ste ma kontaktovať na email zborovjan.lukas@gmail.com
Ďakujem

Filip Vítek

Filip Vítek
  • Počet článkov: 50
  • Priemerná čítanosť: 5535
  • Priemerná diskutovanosť: 12
  • RSS blogu

O blogu

Stratég, inovátor a analytik s priamočiarym názorom a zmyslom pre analógiu a sirší pohľad na vec.