Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Poškodí jedinečnosť manželstva rodičov a deti?

18.05.2014 | COP

Diskusia (2 reakcie)

20.05.2014 | Anonym

Myslim si ze tato zmena ustavy bola vyprovokovana neustalymi utokmi na tradicnu rodinu. Tuto vojnu proti rodine, tradicnemu usporiadaniu, nasim korenom vyhlasili ludia, ktori presadzuju homosexualitu, rodovu rovnost, juvenuilnu justiciu. Tieto financne kruhy potahujuci za nitky na konci ktorych su babky - politici chcu to co v kazdej dobe mocni ludia , vladnut celemu svetu, uplnu podriadenost ludi II. kategorie. Neodmyslitelnost sucastou je regulacia poctu ludi.
Samozrejme zneuzitie akehokolvek zakona je mozna. Avsak rozvratenie tradicnej rodiny by malo nedozierne nasledky. Tradicna rodina je prirodzena a neda sa nicim nahradit.

30.05.2014 | Gattaki

Táto zmena je predovšetkým snahou odvrátiť pozornosť od toho a tých, ktorí realne útočia na rodinu. Podhodiť voličom kosť a tvrdiť im, že nejaké dve lesby , dvaja gejovia alebo nebodaj slobodná matka či otec s priateľkou v jednej domácnosti im už viac nebude útočiť na ich tradičnú rodinu, je smiešne a , ako vždy, pokrytecké. A čo je to vlastne taká tradičná rodina na Slovensku ? Otec alkoholik, ktorý chodí na týždňovky do Čiech a domov príde vlakom vždy nadratý ako divá sviňa... pre typických slovenských pokrytcov, ktorí nie sú schopní riešiť problémy inak ako hĺadaním triednych nepriateľov, je samozrejme oveľa jednoduchšie riešiť svoje vlastné problémy tým, že robia problémy tým druhým.

Centrum pre otvorenú politiku

Centrum pre otvorenú politiku
  • Počet článkov: 13
  • Priemerná čítanosť: 2381
  • Priemerná diskutovanosť: 5
  • RSS blogu

O blogu

Centrum pre otvorenú politiku je nezávislý politický think – tank.