Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jednoduchšie voľby pre Slovákov v zahraničí

22.12.2015 | Alfa blog

Diskusia (3 reakcie)

23.12.2015 | Roman Kanala

Pre voľbu zo zahraničia tí hlupáci vyžadujú buď fotokópiu platného pasu, alebo osvedčenie o štátnom občianstve. Na získanie ktoréhokoľvek z tých dokumentov treba ísť osobne na Zlodejsko. Tým pádom je voľba zo zahraničia znemožnená.

Pritom Zlodejsko, ak môže vydať tieto dokumenty pri osobnej návšteve, môže overiť štátne občianstvo aj na diaľku.

25.12.2015 | alf1

ziadna volba zo zahranicia, tu za vlady komunistov a estebakov umoznena nebude. sucasni komunisti a estebaci pri moci si totiz naramne dobre uvedomuju, ze by to bola pre nich cista strata. v zahranici su obycajne ludia s cistym rozumom. od tych by ziadne hlasy nedostali, a nemaju tak ziadnu motivaciu umoznovat im volit.
naopak - vzdy urobia vsetko pre to, aby tomu zabranili. ak uz nie priamo zakazom, tak podobnymi obstrukciami. je to ich zivotny zaujem, doslova je na tom zalozena ich zakladna existencia udrzania sa pri valovoch. aby pocet hlasov od vymetenych, presiahol pocet hlasov od rozmyslajucich. na tom je cela tato estrada a opiciaren postavena.

25.12.2015 | Roman Kanala

Bohužiaľ to nie je celkom tak, že v zahraničí žijú tí rozumní a všetci odmietajú fašizmus a boľševizmus. Poznám jedno zvieratko, ktoré chodí do Topoľčian na ples tancovať s Dankom. Stráži deti a psíka bohatým rodičom. Sú tu aj takí hutoraci, že by len Fico volili. Robia s koňmi alebo v kuchyni. Ale takí, čo vedia napočítať do päť a našli si lepšiu robotu, takí nebudú voliť Fico. Mnohí ani nehľadajú spôsob, ako voliť zo zahraničia. Už necítia potrebu veci meniť. Ako sa hovorí, odnárodnili sa.

Alfa Blog

Alfa Blog
  • Počet článkov: 19
  • Priemerná čítanosť: 1374
  • Priemerná diskutovanosť: 2
  • RSS blogu

O blogu

Kvalitná diskusia o verejnej politike je založená na argumentoch a dátach. Na blogu think-tanku Alfa budeme prinášať príspevky, ktoré k takejto diskusii chcú prispieť. Edituje Silvia Hudáčková.