Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Theresa May nie je Angela Merkelová a Islamský štát vyhráva svoju vojnu

19.07.2016 |

Diskusia (2 reakcie)

19.07.2016 | libertarian

Islamský štát má zbran, proti ktorej sú bezmocné aj najmudrejšie tajné služby : vaginy islamských migrantiek.
Ich pôrodnosť je zárukou, že bez jediného výstrelu ovládnu niekoľko západoeuropskych štátov behom pár desiatok rokov. Možno už 20 - 30. A niektoré mestá aj skôr. A potom už bude neskoro poriadať referendá na ochranu pred islamom - v referende zvíťazí islám nadpolovičnou väčšinou.
A možno sa pani Merkelovej podarí urýchliť islamizáciu ďalším pozývaním ešte viac.

Mladá generácia si to ešte ods*erie, tu dnešnú ľahostajnosť.

20.07.2016 | PaloK

Nová britská premiérka bude nová železná lady. Tentokrát nie ekonomická, ale skutočne železná. Britania je už dávno policajný štát. Nič im to ale nepomôže, ak nejakým skvelým nápadom nezastavia ISIL, pretože na depresívne opatrenia nemajú dostatok kapacít.

IS je úplne iná forma terorizmu. Akoby nemal centrálne riadenie, nejaké finančné a riadiace centrum. Nových ľudí získava úplne lacno a nenápadne, svojou propagandou. Treba si otvorene povedať, že v západnej EU má množstvo, množstvo prívržencov. Niektorí občas spravia útok, ale mnohí môžu zatiaľ len čakať na väčší koordinovaný útok. A tajne služby tomu nebudú mať ako zabrániť.

Nemecko nie je schopné zabrániť hádkam svojich turkov ohľadom Erdogana, to môže ich pozornosť odlákať. Frncuszko nie je schopné sledovať všetko. Stále sa tam odohrávajú útoky vymatenych islamistov v civile, ktoré francúzske úrady komentujú ako "nič nie je jasné, málo informácií, asi náboženský motív". Francúzi sú neschopní. Hlavne, že v Syrii bombardujú civilné obyvateľstvo. Idioti. Európska únia sa začne čoskoro izraelizovat, všade budú kontroly, a útoky nebudú ubudať.

Ako to je?
Kto seje vietor, žne búrku?

Alexandra Macúchová

Alexandra Macúchová
  • Počet článkov: 66
  • Priemerná čítanosť: 12209
  • Priemerná diskutovanosť: 16
  • RSS blogu

O blogu

 "It doesn´t get easier, you get stronger."